Zkušenost s používáním Erogan

Zkušenosti s používáním kapslí Erogan sdílí Petru, Craiova, Rumunsko.

S aktivním sexuálním životem jsem začal ve věku 16 let a deset a půl roku jsem neznal žádné problémy. První poplašný zvon zazněl v noci po oslavě mých 30. narozenin. Přes veškeré úsilí mého tehdejšího přítele se nic nestalo . . .

Selhání prvního sexu

Recenze čtenáře, která zlepšila erekci s kapslemi Erogan

Selhání jsem považoval za důsledek překrmování a po 24hodinovém odpočinku jsem to zkusil znovu. Všechno proběhlo v pořádku. Od toho dne to pokračovalo - pokaždé. Jedno rande jde dobře, jiné - i když za týden - dokonce odškrtněte z kalendáře. Pravděpodobně vznikl psychologický postoj. Pocit nevyhnutelnosti dalšího selhání je bolestivý!

Bylo mi doporučeno přestat pít a kouřit, nechat se ošetřit psychoterapeutem a dokonce souhlasit s operací. Odmítl jsem.

Ve čtyřiceti letech se situace stala kritickou. Erekce se začaly objevovat extrémně nepředvídatelně, jen zřídka, v důsledku čehož jsem se dokonce přestal seznamovat se ženami. Strávit zbytek života sám je špatný nápad. Začal jsem tedy hledat způsoby, jak problém šetrně vyřešit.

Hledání řešení

O užívání široké škály syntetických drog, které jsem si koupil několik let, lze říci jednu věc: jsou buď neaktivní, nebo působí krátkodobě. Bylo zapotřebí systémové řešení.

Ne okamžitě a ne rychle jsem si vybral fytokomplex Erogan. Reklama slibovala rychlé vyléčení potence, ale díky své smutné zkušenosti jsem neočekával okamžitý výsledek. Lékař, s nímž jsem konzultoval, jak používat tobolky Erogan, navrhl začít s nasycením dávek. Netrpím alergiemi, ale zinek s mým životním stylem byl zjevně nedostatek.

Zkušenosti s dlouhodobým užíváním tobolek Erogan

Eroganové tobolky v blistrech

Už měsíc piju Erogan jednu kapsli každých šest hodin. Okamžité zlepšení erekce nastalo okamžitě, ale to není dostatečný výsledek, řekl lékař. V mém případě k dosažení stabilního účinku trvá nejméně dva měsíce užívání bylinných přípravků.

Po prvním měsíci jsem přešel na dvě tobolky Erogan denně. Do té doby se můj stav znatelně zlepšil: věčná ranní melancholie zmizela, objevil se smysl života, dobrá nálada už nepotřebovala pít každý večer. Je pravda, že pokračoval v kouření, jako předtím - smečka denně.

Na konci druhého měsíce jsem začal mít erotické sny, které se nestaly třicet let. Lékař řekl, že další léčba vyžaduje sexuální praxi. Pak jsem se odvážil a pozval ji na rande.

Lepší než očekávaný výsledek!

Takto mě potěšilo použití moderního rostlinného léčiva. Byli jsme spolu několik let. Pokračuji v preventivním užívání tobolek Erogan. Moje žena požaduje, abych přestal kouřit. Jsem si jistý v účinnost tobolek na záchranu života. Nezklamali mě! Máme úplnou objednávku se sexem! Děkuji za přečtení mé recenze!