Návod k použití Erogan

Bylinný a minerální komplex Erogan se vyrábí ve formě granulované látky obsahující homogenizovanou směs složek přírodního původu. Hnědé želatinové tobolky obsahují 500 mg granulí. Tobolky jsou baleny v zatavených blistrech potažených fólií s dvoubarevným logem léčiva. Kapacita blistru - 10 tobolek.

Každé balení obsahuje dva blistry po 10 tobolkách a tištěný návod k použití tobolek Erogan. Okraje lepenkové krabice jsou opatřeny obrázky a nápisy vysvětlujícími, jak drogu používat. Erogan, distribuovaný v České republice, může mít nápisy ve státním a anglickém jazyce.

Pozor na padělky! Nesrovnalost mezi daným popisem a vnějším designem produktu naznačuje padělání produktu!

Indikace a kontraindikace

Zanícené mužské orgány jim pomohou kapsle Erogan

Indikace pro použití tobolek Erogan:

  • porušení potence jakéhokoli stupně bez ohledu na etiologii a patogenezi;
  • těžká erektilní dysfunkce;
  • zpožděná ejakulace;
  • diagnostikovaná hormonální nerovnováha;
  • anorgasmie;
  • pokles libida související s věkem;
  • psychologické problémy, které brání úplnému pohlavnímu styku.

Relativní kontraindikací je arteriální hypertenze stupně 3.

Průběh léčby

Nominální doba trvání léčby bylinno-minerálním komplexem Erogan je 10 dní. V některých případech kurz vyžaduje prodloužení o období tří týdnů až tří měsíců.

Pro dosažení stabilního prodlouženého výsledku se doporučuje po ukončení hlavní fáze léčby sexuálních dysfunkcí přejít na profylaktickou dávku léku - jednu tobolku každý druhý den (věk pacienta do 47-50 let) ) nebo jednu tobolku denně (věk nad 50 let). Rychlé ošetření potence kapslí Erogan je realitou!

Pokyny

Užívání tobolek Erogan se doporučuje dospělým mužům. Počáteční dávka je jedna tobolka denně. Erogan by měl být užíván ihned po jídle ráno. Dále se doporučuje přejít na užívání tobolek dvakrát denně.

Významná porušení potence a nadváhy mohou vyžadovat zvýšení dávky léku. Pokud užíváte tři nebo čtyři kapsle denně, zkuste dodržovat stejnou dobu léčby.

Nedoporučuje se vypít více než jednu tobolku najednou. Rovnoměrné rozložení dávek v časovém měřítku zajišťuje, že koncentrace účinných látek v krevní plazmě je udržována na správné úrovni.

Důležité informace

Nebyla pozorována žádná pozorování, která by spolehlivě potvrdila nebo popřela účinnost užívání tobolek Erogan ženami. Neexistuje žádné autoritativní doporučení pro použití tohoto léku k léčbě sexuální dysfunkce u žen.