Produkty, které zvyšují účinnost u mužů: rychle a efektivně

Muž s produkty, které zvyšují účinnost

Z času na čas v životě každého člověka, tak či onak, v intimním životě nastanou potíže. Účinnost je také ovlivněna naším psychickým stavem (stres v práci, hádky s rodinou nebo přáteli, neustálá úzkost, deprese) a životním stylem (nedostatek fyzické aktivity, alkohol, cigarety, nezdravé jídlo) a věkem a vztahem s partnerem, a stav zdraví a užívané léky a mnoho dalšího.

Mnoho lidí současně raději „ignoruje" opakující se problémy a zároveň se uchýlí k pomoci „zázračných" pilulek, které pomáhají v krátkém čase uvést pohlavní orgán do stavu připraveného k boji. Je však třeba připomenout, že účinek těchto léků je dočasný a má řadu vedlejších účinků. Pro dlouhodobou a komplexní údržbu zdraví takové pilulky rozhodně nejsou vhodné.

Co je to potence, libido a plodnost - zkrátka

Muž

Než se pustíme do konkrétních doporučení pro použití určitých produktů, pojďme zjistit, co je potence, libido a plodnost.

  • Potence je schopnost lidského těla mít pohlavní styk. Jak jsme zmínili výše, je ovlivňováno mnoha faktory najednou - od psychické po fyzickou kondici.
  • Libido je touha po sexuální intimitě, která také závisí na psychickém a fyzickém stavu člověka.
  • Plodnost je schopnost lidského těla zanechat potomky, tj. Schopnost otěhotnět. Na plodnost má vliv také mnoho faktorů převážně fyziologické povahy.

Proto jsme sestavili vyčerpávající seznam produktů, z nichž některé mají příznivý účinek na účinnost, jiné na libido a třetí na plodnost. Pokud jde o zdraví mužů, je nutný integrovaný přístup.

Zřeknutí se odpovědnosti: Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, že jde o výrobky, které mají pozitivní vliv na sexuální zdraví a potenci, ale to neznamená, že vám mohou pomoci vyrovnat se s nemocemi-fyzické i psychické. Nedoporučujeme samoléčbu, proto v případě pravidelných problémů s potencí se poraďte s lékařem.

1. Ryba

Jíst ryby pro dobrý počet spermií

Klasickou možností pro ty, kteří se starají o své zdraví, jsou ryby. Podle studie zveřejněné ve vědeckém časopise měli muži, kteří dávají přednost rybám, dobré ukazatele velikosti a tvaru spermií. Jak se ukázalo, je na nich určována mužská neplodnost.

Výsledky pozorování navíc ukázaly, že muži, kteří preferují červené ryby, mají o 34% více spermií než ti, kteří ryby vůbec nejí.

2. Celer

Celer pomáhá normalizovat libido

Celer není jen hipsterská bylina, která je ideální pro přípravu zelených koktejlů. Ve skutečnosti je celer bohatý na vitamín E, hořčík, draslík, zinek a niacin. Navíc je to skutečný feromon díky svým dvěma prvkům - androsteronu a adrostenolu.

Proto pomáhá nejen normalizovat libido, ale také pomáhá doslova přilákat ženy.

3. Rajčata

Rajčata snižují riziko rakoviny prostaty

Pokud rajčata z nějakého důvodu ignorujete, je čas přehodnotit svůj postoj k nim. Zde je pro vás zajímavý fakt: Muži, kteří jedí více než deset rajčat týdně, snižují riziko rakoviny prostaty o 18%.

To vše díky antioxidantu zvanému lykopen, který je schopen bojovat proti toxinům, které negativně ovlivňují DNA a buňky těla.

4. Káva

Káva má příznivý účinek na mužskou potenci

Překvapený? Káva může mít také příznivý účinek na mužskou potenci. Proto byste jej neměli odmítnout, když je nabídnut.

Podle studie zveřejněné ve vědeckém časopise bylo u mužů, kteří konzumovali 85 až 170 miligramů kofeinu ve své každodenní stravě (tj. Asi dva až tři šálky), o 42% nižší pravděpodobnost výskytu erektilní dysfunkce.

Podle vědců je to kvůli relaxačnímu účinku kofeinu na tepny, který zlepšuje průtok krve do genitálií.

5. Chilli paprička

Chilli papričky pro vysokou hladinu testosteronu

Pokud je vaše jídlo pikantní, chilli papričky budou vaším ideálním spojencem na cestě ke zdravému pohlavnímu styku. Jak se ukázalo, muži, kteří často do své stravy přidávají chilli, mají vysokou hladinu testosteronu.

Předpokládá se, že to je způsobeno obsahem alkaloidu kapsaicinu v chilli a také aromatázy, látky, která zpomaluje přeměnu testosteronu na estrogen.

Pokud však máte zažívací potíže, nejezte feferonky. Existují i jiné možnosti, jak zlepšit své zdraví.

6. Mrkev

Mrkev zlepšuje počet spermií

Dalším pomocníkem pro každého muže je mrkev. Podle studie zveřejněné na stránkách vědeckého časopisu je mrkev nejlepší pro ovlivnění počtu a motility spermií pro všechny ostatní druhy zeleniny a ovoce.

V průběhu experimentů tedy muži, kteří začali jíst mrkev, často zlepšili počet spermií o 6, 5-8%. Vědci to připisují zvýšenému obsahu karotenoidů v rostlině - sloučeninách podílejících se na produkci vitaminu A.

7. Dýňová semínka

Dýňová semínka zvyšují libido

Určitě jste již vícekrát slyšeli, že dýňová semínka jsou pro tělo velmi užitečná (a je to opravdu tak).

Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které přímo ovlivňují zvýšení hladiny prostaglandinů (látky zvyšující libido).

8. Špenát

Špenát pomáhá rychle zvýšit účinnost

Vzpomínáte si na námořníka Popeye, jehož předloktí byla širší než bitsuha? To vše proto, že byl neustále u kormidla a konzumoval tuny špenátu. Jsme si jisti, že neměl problémy s potencí, navzdory své závislosti na dýmce (jeho tvůrci o tom jednoduše mlčeli).

Ať je to jakkoli, špenát je dobrý, protože obsahuje hodně hořčíku a kyseliny listové, které pomáhají zvyšovat účinnost v co nejkratší době.

9. Banány

Banány pro zdraví mužů

Banán se svým vzhledem připomíná, že je prospěšný pro zdraví mužů. Toto ovoce má velmi vysoký obsah draslíku, což má příznivý vliv na lidské srdce i na průtok krve.

Draslík navíc zvyšuje energii a vytrvalost, které všichni v posteli potřebujeme.

10. Granátové jablko

Granátová jablka minimalizují riziko vzniku erektilní dysfunkce

Dalším nepostradatelným pomocníkem každého muže je zralé granátové jablko. Podle studie je šťáva z granátového jablka nabitá prospěšnými antioxidanty, které mají příznivý účinek na průtok krve a minimalizují riziko vzniku erektilní dysfunkce.

11. Avokádo

Avokádo má příznivý účinek na libido

Mezi produkty, které okamžitě zvyšují účinnost u mužů, je také třeba zdůraznit avokádo. Dnes je avokádo stejně bederní jako celer, ale o nic méně prospěšné pro zdraví mužů.

Je to proto, že obsahuje nasycené omega-3 kyseliny, vitamín B6 a kyselinu listovou. Toto kombo pomáhá posilovat srdce člověka, zvyšuje jeho energii a samozřejmě blahodárně působí na libido.

12. Olivový olej

Olivový olej pro problémy s potencí

Olivový olej je nedílnou součástí středomořské stravy, jejíž přívrženci trpí potížemi s potencí nejméně.

Obsahuje také mnoho omega-3 kyselin a má také schopnost dlouhodobě udržovat vitamíny v těle, což pomáhá udržovat mužské libido.

13. Česnek

Česnek zlepšuje syntézu testosteronu

Česnek je další důležitou složkou stravy zdravého muže. Obsahuje prospěšnou sloučeninu allicin, která může snížit hladinu kortizolu v krvi, a tím zlepšit syntézu testosteronu.

Samozřejmě, česnek není feromon, jako například celer. Proto by se neměli nechat na rande s dívkou. Nejlepší je odložit konzumaci česneku na jinou dobu.

14. Zázvor

Zázvorový čaj má pozitivní vliv na zdraví mužů

Zázvor by měl být také zahrnut do vaší stravy, pokud chcete zvýšit potenciál. Jedná se o docela pohodlnou přísadu, protože ji lze přidat všude - do polévek, sushi, hlavních jídel, horkých čajů a dokonce i do alkoholických likérů. Co jsou staré dobré kecy.

Navíc má mnoho příznivých vlastností, jako je zlepšení průtoku krve, a má také oteplovací účinek, který lze pociťovat v celém těle.

Zázvor také posiluje srdce a má pozitivní vliv na zdraví mužů obecně. Proto nebuďte příliš líní na to, abyste si je koupili a přidali je, kdykoli je to možné.

15. Brambory

Brambory mají pozitivní vliv na zdraví mužů

Brambory konzumuje téměř každý, takže pouze Belgičané, kteří nemohli prodat tuny brambor na vývoz, mohou důrazně doporučit přidání do své stravy.

Brambory mají vysoký obsah draslíku, což má pozitivní vliv na zdraví mužů. Kromě toho se dá jíst v jakékoli formě - smažené, vařené, dušené, pečené atd. (Ale ne syrové).

16. Ovesné vločky

Ovesné vločky zabraňují erektilní dysfunkci

Pokud si zvyknete každé ráno začít s ovesnými vločkami, můžete svou potenciál opravdu zvýšit. Obsahuje hodně L-argininu, aminokyseliny, která zabraňuje vzniku erektilní dysfunkce.

Kromě toho snižuje hladinu cholesterolu, který ucpává krevní cévy a zužuje tepny, což znamená, že narušuje normální průtok krve a vytváří problémy se srdcem a dalšími orgány.