Produkty pro erekci - jaké vitamíny a minerály jsou potřebné ke zlepšení erekce

Neustálý emoční a fyzický stres negativně ovlivňuje potenciálnost a sexuální apetit. Sexuální problémy můžete řešit změnou stravy. Potraviny obsahující vitamíny a mikroelementy potřebné pro mužské tělo přispívají k normalizaci metabolismu, produkci testosteronu a zlepšení kvality spermií.

Jak zlepšit erektilní funkci doma

Muži po dosažení určitého věku přemýšlejí o tom, jak se vyhnout impotenci. Někteří představitelé silnějšího pohlaví se obracejí k tradiční medicíně, zatímco jiní začínají užívat hormonální stimulanty, kapky a doplňky stravy, aby byli v případě potřeby v pohotovosti. Je však jednodušší a bezpečnější zavést do stravy produkty pro erektilní funkci. Při sestavování jídelníčku pro dietu je vhodné dodržovat tato doporučení:

 1. Ve stravě by měly převládat potraviny obsahující fytohormony, zinek, selen, vitamíny skupiny A, B, E, aminokyseliny nezbytné pro mužské tělo.
 2. Zelenina a ovoce se nejlépe konzumují syrové, protože po tepelném ošetření je většina živin zničena.
 3. Od alkoholu je třeba úplně upustit. Výjimkou je suché červené víno. Může být konzumováno 100-150 ml denně.
 4. Pokud dodržujete dietu ke zlepšení erekce, měli byste snížit množství soli na 5 gramů denně a cukru na 30 gramů.
 5. Sladkosti by měly být nahrazeny ovocem a rychlé sacharidy a brambory s cereáliemi. Pokud nemůžete odmítnout pekárenské výrobky, měli byste si vybrat ty, které neobsahují droždí a jsou vyrobeny z celozrnné mouky.

Může být obtížné okamžitě se přizpůsobit správné výživě, takže zdravá jídla by měla být do stravy zaváděna postupně. Není potřeba hladovění, to znamená, že člověk může konzumovat obvyklé množství jídla. Lékaři doporučují dodržovat dietu ke zlepšení erekce po dobu jednoho měsíce. Během této doby by se mělo objevit znatelné zlepšení stavu muže. Nezdravá jídla by také měla být do stravy zaváděna postupně. Části by měly být malé.

Žena může nejen nakrmit muže erekčními přípravky, ale také zajistit, aby denně cvičil. Vysoce intenzivní cvičení a cvičení, která aktivují gluteální, krejčí a addukční svaly, jsou považována za užitečnější pro potenciál. Pravidelná cvičení pomáhají normalizovat krevní oběh v pánevní oblasti, zvyšují účinnost. Mužům se doporučuje, aby si vyrobili břízu, most. Tato gymnastická cvičení také pomáhají přirozeným způsobem řešit sexuální problémy.

Pokud problémy s erekcí po normalizaci výživy a fyzické aktivity nebyly vyřešeny, měli byste navštívit urologa nebo androloga. Neměli byste si předepisovat léky ani užívat doplňky obsahující syntetické hormony, protože v 70% případů potlačují přirozenou produkci biologicky aktivních látek. S úplnou erektilní dysfunkcí pomůže pouze kvalifikovaný lékař.

Vitamíny a stopové prvky pro mužskou sílu

Potraviny pro zvýšení potence u mužů obsahují látky, které normalizují produkci testosteronu. V mužském jídelním lístku musí být přítomny minerály a vitamíny A, E, B skupin. Zinek, selen, draslík a hořčík jsou zvláště důležité pro udržení reprodukční funkce. S jejich nedostatkem bude muž pociťovat obecné problémy s tělem: slabost, nedostatek erekce, bolesti hlavy.

Zinek podporuje vstřebávání vitaminu E, je zodpovědný za produkci testosteronu. Tento prvek je obsažen v mořských rybách, ořechech, houbách, hrášku, syrových vejcích. Zinek je mladým tělem dobře absorbován z potravy, ale starší lidé mohou mít problémy s jeho příjmem z potravy. V takových situacích lékaři doporučují konzumovat zinek spolu s vitaminem A ve formě tobolek. Tato kombinace látek zvýší erekci a zvýší množství produkovaného spermatu.

Selen je jednou z hlavních složek spermií. Je dobře absorbován spolu s vitaminem E. Nedostatek selenu lze odstranit pomocí zelí, jablek, ořechů, čerstvých ústřic. Nemůžete použít výrobky obsahující tento prvek spolu s mlékem, kefírem, jogurtem, zakysanou smetanou, protože snižují jeho absorpci tělem. Alkoholické nápoje a káva odstraňují selen z orgánů. Vitamíny A, E, B skupin jsou přítomny v citrusových plodech, libovém masu, jablkách, ořechech.

Draslík je nezbytný pro normální fungování kardiovaskulárního systému. S jeho nedostatkem jsou problémy s tlakem a erekcí. Banány, citrusy, mléčné výrobky, rajčata, dýně obsahují velké množství draslíku. Hořčík je antioxidant, který brání rozvoji rakoviny prostaty a kardiovaskulárních chorob. Zásoby tohoto prvku v těle můžete doplnit pomocí slunečnicových semen, fíků, ořechů, obilovin.

Potraviny pro muže se spoustou železa normalizují proces hematopoézy. Přímo ovlivňuje erekci, protože při vzrušení proudí do genitálií velké množství krve. S nedostatkem železa se u zástupce silnějšího pohlaví vyvine anémie a částečná impotence. Zdrojem tohoto prvku jsou chobotnice, kraby, libové vepřové maso, fíky, pohanka, ovesné vločky.

vitamíny v potravinách ke zvýšení účinnosti

Produkty ke zvýšení potence u mužů - top 20

Zelenina a ovoce jsou bohaté na živiny. Při pravidelném používání pomáhají posilovat tělo, normalizovat hladinu cholesterolu a sexuální aktivitu. Pro zvýšení erekce jsou vhodné pouze určité typy výrobků. Musí nutně obsahovat stopové prvky a vitamíny, které normalizují produkci testosteronu, proces hematopoézy. Top 20 produktů pro udržení erektilní funkce u mužů:

 1. Ústřice a slávky.Tyto mořské plody aktivují produkci testosteronu, zvyšují libido, zvyšují počet spermií a prodlužují dobu pohlavního styku. Ústřice a slávky by neměly konzumovat lidé trpící gastritidou a cukrovkou. Z mořských plodů pro erekci byste měli také jíst chobotnice, raky, krevety, rejnok nebo žraločí maso. Zlepšují celkovou vytrvalost těla. Ústřice lze jíst pouze 1–2krát týdně. Pokud jíte více než 200 gramů tohoto produktu každý den, začne se ve vašem těle hromadit rtuť. To povede k rozvoji gastroenteritidy.
 2. Mořské ryby.Platýs podporuje průtok krve do penisu a makrela zvyšuje libido. Každá libová mořská ryba má pozitivní vliv na erekci, protože obsahuje mnoho minerálů a vitamínů. Tyto produkty nemůžete použít, pokud jste přecitlivělí. Mořské ryby můžete jíst 3-4krát týdně. Jedna dávka - 300-400 g.
 3. Kuřecí a křepelčí vejce.Obsahují fosfor, aminokyseliny, které mají příznivý účinek na erektilní funkci. Pouze křepelčí vejce by se měla konzumovat surová (1 až 2 vejce denně), protože slepičí vejce jsou často zdrojem různých infekčních chorob. Libido a chutě umocní omeleta s bylinkami vyrobenými z těchto ingrediencí. Lidé s vysokým obsahem cholesterolu by neměli jíst vejce a pokrmy z nich.
 4. Libové maso.Krůtí, králičí, koňské maso, kuřecí a telecí maso mají vysoký obsah bílkovin, což je důležité pro normální produkci spermií. Hovězí nebo jehněčí vejce zvyšují libido. Jakékoli maso je kontraindikováno v případě vysokého cholesterolu. Poté, co se indikátor „špatných" tuků vrátí do normálu, můžete se vrátit k používání kuřecího, krůtího nebo telecího masa. Chudé maso lze konzumovat všech 7 dní v týdnu. Velikost jedné porce je 300-400 g.
 5. Mléčné výrobky. Kefír, mléko, přírodní tvaroh, jogurt, zakysaná smetana zlepšují kvalitu spermií, prodlužují dobu pohlavního styku. Obsahují vitamíny nezbytné pro normální fungování nervového a oběhového systému. Fermentované mléčné výrobky k erekci by měly být konzumovány každý den po dobu 100–200 g. Jsou kontraindikovány u lidí trpících fenylketonurií.
 6. Hořká čokoláda a kakao.Tyto sladkosti zlepšují krevní oběh, podporují produkci endorfinů a zvyšují libido. Čokoláda obsahující nejméně 70% kakaa je vhodná ke zlepšení erekce. Jiné druhy této sladkosti nemají vliv na účinnost. Čokoládu a kakao by neměli konzumovat lidé trpící cukrovkou. Týden můžete jíst maximálně 200 g těchto sladkostí.
 7. Špenát a celer.Tato zelenina je legendární. Lékaři doporučují každý den jíst bylinné produkty k erekci čerstvé nebo po lehkém tepelném ošetření. Pokud jste na tyto rostliny alergičtí, nemůžete je jíst. Doporučená velikost porce špenátu nebo celeru je 100-200 g.
 8. Zelenina.Koriandr, petržel, stopkový celer, hlávkový salát, bazalka zvyšují dobu pohlavního styku a množství produkovaných hormonů. Zelení lze přidávat do jídel každý den. Je kontraindikován v případě individuální nesnášenlivosti. Minimálně 100 g zelených by mělo být konzumováno denně.
 9. Tuřín.Rostlina obsahuje aminokyseliny, které mají pozitivní vliv na mužskou sílu. Pro výraznější účinek se doporučuje použít semena tuřínu. Rostlina se nedoporučuje pro lidi trpící hepatitidou nebo onemocněním nervového systému. Tuřín můžete jíst každý den po 100-200 g.
 10. Avokádo.Při dlouhodobé konzumaci ovoce zvyšuje vylučování pohlavních hormonů. Avokádo obsahuje kyselinu listovou, která zlepšuje erekci. Lidé s alergiemi by toto ovoce neměli jíst. Doporučuje se jíst 100-200 g avokáda týdně.
 11. Česnek.Po konzumaci této rostliny vznikne nepříjemný zápach, ale současně výrazně zvyšuje libido a normalizuje hormonální hladinu. Česnek lze přidat do zeleninových salátů, masových pokrmů (v závěrečné fázi vaření). U lidí se žaludečními problémy se nedoporučuje jíst česnek a cibuli. Až 100 g této rostliny lze konzumovat denně.
 12. Zelenina s vysokým obsahem selenu a zinku.Hrách, mrkev, jedlá čočka, kukuřice, květák, řepa, rajčata normalizují hormony a zvyšují přitažlivost k opačnému pohlaví. Můžete jíst každý den po dobu 150-300 g. Kontraindikováno v případě individuální nesnášenlivosti.
 13. Ořechy.Pomáhají řešit problémy s potencí, jsou užitečné pro nervový systém. Pro erekci je lepší jíst vlašské ořechy, muškátové oříšky, piniové oříšky nebo arašídy každý den. Velikost denní porce je 60-70 g. Lze je kombinovat se sušeným ovocem, medem nebo masem. Ořechy by se neměly konzumovat při kolitidě, gastritidě, žaludečních vředech, pankreatitidě, ekzémech, lupénce, neurodermatitidě, zánětu dvanáctníku.
 14. Borůvky a maliny.Bobule zvyšují erekci, normalizují průtok krve v genitáliích a podporují produkci testosteronu. Lékaři radí lidem, kteří se snaží léčit neplodnost, aby jedli více malin. Při urolitiáze, zácpě, tyto bobule nelze jíst. Měli byste jíst ne více než 200 g malin nebo borůvek denně, aby nedošlo k vyvolání alergické reakce na niacin a kyselinu askorbovou. Pokud se po překročení doporučené velikosti porce objeví na kůži vyrážky, měli byste se zdržet konzumace bobulí po dobu 3-4 dnů.
 15. Citrus. Citron, pomeranč a grapefruit obsahují lutein. Tato látka zvyšuje hladinu testosteronu v krvi. Citrusové výrobky pro zdraví mužů by se neměly konzumovat ve velkém množství, protože mohou vyvolat alergie. Měli byste jíst alespoň 300 g těchto plodů týdně. Citrony, pomeranče a grapefruity by neměly jíst lidé s vysokou kyselostí žaludku.
 16. Banány.Zlepšují reprodukční funkce, prodlužují dobu pohlavního styku. Alergie na banány jsou vzácné a lze je konzumovat bez omezení. Je lepší nejíst banány na dietě, protože mají vysoký obsah kalorií. Doporučená velikost porce je 300 g.
 17. Včelařské produkty.Včelí chléb a med obsahují velké množství bílkovin, které jsou nezbytné pro normální produkci spermií. Tyto potraviny zlepšují průtok krve a zvyšují hladinu testosteronu. Týden můžete jíst maximálně 200 g včelího chleba a medu. Nedoporučuje se je používat u lidí trpících alergiemi, rakovinou, Gravesovou chorobou.
 18. Dýňová semínka.Obsahují hodně zinku a hořčíku, které mají pozitivní vliv na nervový a svalový systém. Aby se zlepšila erekce, měla by se dýňová semínka konzumovat alespoň 3krát týdně po 150 g.
 19. Fíky a data.Produkty mají pozitivní vliv na reprodukční funkci, zlepšují produkci spermatu a posilují oběhový systém. Měli by se jíst třikrát týdně po 100 g. Na východě jsou fíky považovány za silné afrodiziakum. Tyto plody by neměly jíst lidé s dnou, diabetes mellitus, zánětlivými onemocněními gastrointestinálního traktu.
 20. Vodní meloun.Toto bobule rozšiřuje krevní cévy, což pomáhá bojovat s vysokým krevním tlakem a aktivuje syntézu aminokyselin v lidském těle. Výsledkem je normalizace erekce. Podle statistik je u mužů, kteří často jedí meloun, pětkrát méně pravděpodobné, že se setkají s rakovinou prostaty. Lékaři doporučují používat toto bobule pro sexuální dysfunkci a menopauzu související s věkem. Meloun lze jíst každý den v neomezeném množství. Tato bobule je kontraindikována u vrozených anomálií urogenitálního systému, adenomu prostaty a v přítomnosti velkých ledvinových kamenů.

Uvedené produkty lze snadno vzájemně kombinovat. Někteří muži věří, že jídlo pro potenci nemůže být chutné, ale tento názor je mylný. Pro bohatší chuť, koření (anýz, majoránka, rozmarýn, skořice a další) lze do pokrmů přidat trochu soli. Doma si můžete připravit přírodní omáčky na saláty, do jídla přidat čerstvé bylinky.

potravinářské výrobky užitečné pro účinnost

Jaké nápoje zlepšují erekci

Muž, který se rozhodne zlepšit hormonální pozadí, by měl konzumovat více čisté vody. Nedostatek tekutin v těle negativně ovlivňuje fungování všech systémů. Krev zhustne, metabolismus se zpomalí a celková vytrvalost těla se sníží. Na pozadí těchto patologických změn vznikají problémy s potencí. Kromě čisté vody jsou pro muže užitečné následující nápoje:

 1. Přírodní káva.Tento nápoj má tonizující účinek na celé tělo, je považován za vynikající afrodiziakum, obsahuje niacin, vitamin B3. Můžete vypít ne více než 2 šálky kávy (500 ml) denně. Přírodní káva je kontraindikována pro hypertenzi, křečové žíly.
 2. Kakao.Obsahuje velké množství flanovolů, které zlepšují tonus srdečních cév. Při pravidelném užívání kakaa se hodnoty systolického krevního tlaku vrátí k normálu, což má velký vliv na erekci. Chcete-li zlepšit reprodukční funkce, měli byste konzumovat nápoj bez cukru, 200-300 ml denně. Nemůžete pít kakao s cukrovkou, aterosklerózou, tendencí k průjmům.
 3. Čerstvě vymačkané džusy.Tyto nápoje dokonale čistí krev, normalizují cévní tonus. Mnoho lékařů považuje šťávu z granátového jablka za přírodní Viagru, protože okamžitě zvyšuje množství testosteronu, ale ne každý má rád muže, protože má kyselou chuť. Nápoje získané z dýně a celeru mají podobné vlastnosti. Obsahují nasycovací dávku vitaminu E, který je důležitý pro výkon reprodukčního systému. Čerstvě vymačkané džusy by neměli pít muži trpící žaludeční kyselostí a zánětlivými chorobami trávicího systému. Těchto nápojů můžete vypít maximálně 1 litr denně.
 4. Koumiss.Mare mléko je vynikajícím nástrojem pro zlepšení reprodukční funkce a posílení imunity. V případě onemocnění trávicího traktu nemůžete pít kumis. Lékaři doporučují vypít 250 ml kobylského mléka 2-3krát týdně, aby se zlepšila erekce.
 5. Suché červené víno.Tento nápoj obsahuje velké množství stopových prvků důležitých pro mužské tělo: zinek, mangan, hořčík atd. Sklenice suchého červeného vína zvýší sexuální vzrušení a zlepší erekci. Můžete vypít maximálně 2 sklenice (500 ml) nápoje denně. Červené víno musí být vysoce kvalitní, jinak nebude mít léčivý účinek. U hypertenze a srdečních problémů je nápoj kontraindikován. Suché červené víno může muž konzumovat nejvýše dvakrát týdně.

Škodlivé produkty pro mužskou sílu

V obchodech je mnoho druhů potravinářských výrobků. Pozitivní dynamika používání produktů erekce bude patrná, pokud muž zcela vyloučí z potravy pokrmy, které jsou škodlivé pro jeho sexuální zdraví. Pokud bude i nadále jíst nezdravé jídlo spolu se zdravým jídlem, nezaznamená žádné výsledky. Pro muže, kteří chtějí dosáhnout erekce kamene, jsou následující produkty kontraindikovány:

 • Tučné jídlo.Smažené kotlety, hranolky a jiná jídla vařená v rostlinném oleji negativně ovlivňují nejen stav postavy, ale také libido. Nasycené tuky se ukládají jako cholesterol na stěny cév. Lepší je nahradit tučná jídla vařenými, dušenými nebo pečenými jídly.
 • Pivo.Mnoho zástupců silnějšího pohlaví věří, že se jedná o nápoj pro muže, ale obsahuje úvodní dávku fytoestrogenů, což jsou rostlinné analogy ženských hormonů.
 • Fast Food.Obyvatelé městských oblastí by měli omezit konzumaci hamburgerů, nuggetů a dalšího pouličního jídla, protože neobsahují živiny, narušují metabolismus, vedou k problémům s obezitou a erekcí.
 • Sója.Tato náhražka masa, stejně jako pivo, obsahuje mnoho fytoestrogenů.
 • Pekařské výrobky.Patří mezi ně bílý chléb, sladké rohlíky. Připravují se pomocí kvasinek, které jsou přirozeným zdrojem ženských hormonů.
 • Instantní káva.Na rozdíl od přírodních neobsahuje žádné užitečné látky, ale výrazně zhoršuje stav oběhového systému.
 • Obr.Tento produkt je považován za dietní, ale má vysoký glykemický index. 3 hodiny po jeho použití dochází k ospalosti a obecnému úpadku, což vůbec nepomůže k vytvoření sexuálního života. Lidé s částečnou erektilní dysfunkcí mohou jíst hnědou nebo hnědou rýži jednou týdně.
 • Sycené nápoje.Obsahují obrovské množství cukru, přispívají k rozvoji obezity a narušují produkci hormonů.
 • Klobásy, slanina, klobásy.Tyto potraviny přispívají k obezitě, produkci „špatného" cholesterolu. Při dlouhodobém používání uzenin se cévní tonus zhoršuje.
 • Brambory.Pro muže je užitečná pouze pečená, vařená kořenová zelenina. Smažené brambory budou muset být z jídelníčku zcela odstraněny, protože jsou zdrojem karcinogenních tuků. Jsou běžnou příčinou rakoviny prostaty.
 • Energie.Potraviny s vysokým obsahem kofeinu a dalších látek, které aktivují nervový systém, velmi poškozují cévy. Výsledkem je, že muž může nejen pociťovat problémy s erekcí, ale také se dostane do intenzivní péče kvůli předčasnému opotřebení srdečního svalu.
 • Majonéza, hořčice a další omáčky.Tyto potraviny obsahují obrovské množství látek zlepšujících chuť a chemikálie a mají vysoký obsah kalorií. Při dlouhodobém používání omáček se zhoršuje krevní oběh, rovnováha vitamínů a minerálů v důsledku toho zmizí erekce.
škodlivé produkty pro mužskou potenci