4 recepty na výrobu zázvoru pro mužskou potenci

kořen zázvoru pro mužskou potenci

Jak se zázvor používá ke zvýšení mužské potence? Jaké metody léčby a prevence existují pro léčbu impotence? Tyto a mnoho dalších otázek si nejčastěji kladou pacienti trpící poklesem mužské síly. Dnes existuje mnoho možností, jak ovlivnit erektilní funkci mužů. Ale nejoblíbenější je tradiční medicína založená na zázvoru. Jak tedy souvisí zázvor a potence?

Výhody zázvoru pro zdraví mužů

Zástupci spravedlivého pohlaví se nejčastěji obracejí na lidové metody léčby. Kořen však odhalil své léčivé vlastnosti natolik, že ani muži neodolali použití zázvoru. Z hlediska urologických onemocnění jsou navíc na prvním místě nemoci mužské. Jedním z těchto onemocnění je snížení potence, která muže vést nejen k depresivnímu stavu, ale také se může stát hlavní příčinou duševní poruchy.

Zázvor je silná a prospěšná bylina pro zvýšení potence. Kořen byl dlouho považován za samčí rostlinu, jejíž vlastnosti zvyšují citlivost erotogenních zón, ovlivňují hladinu mužského hormonu a také zvyšují krevní oběh v genitáliích. Proto slova zázvor a potence jsou mnoha mužům známá z první ruky.

Kromě toho je tato rostlina považována za účinný lék na:

 • snížení hladiny cholesterolu;
 • vylepšená paměť;
 • snížení krevního tlaku;
 • obnovení fyzické síly;
 • zvýšení imunity;
 • zlepšení krevních cév.

Kořenové složení

Chutná chuť zázvoru obsahuje obrovské množství užitečných účinných látek, éterických olejů, minerálů a stopových prvků:

 1. Draslík.
 2. Hořčík.
 3. Žehlička.
 4. Mangan.
 5. Asparagin.
 6. Zinek.
 7. Skupina vitamínů A, C a B1.

Komplex vitamínů obsažený v přípravku pomáhá zlepšit pohlavní žlázy a normalizuje krevní oběh v pánevních orgánech. Zázvor bohatý na zinek je navíc katalyzátorem ke zvýšení hladiny mužského hormonu testosteronu, což snižuje pravděpodobnost impotence u mužů.

Kontraindikace pro muže

Přes všechny své léčivé a prospěšné vlastnosti má však tato rostlina řadu kontraindikací.

Je kontraindikováno používat root, pokud:

 1. Přítomnost ledvinových kamenů.
 2. Abnormální srdeční rytmus.
 3. Alergické reakce.
 4. Různé záněty, které jsou doprovázeny zvýšením teploty;
 5. Gastrointestinální vředy.

Vzhledem k řadě kontraindikací je před použitím zázvoru jako potence jako terapeutického činidla a profylaxe nutné konzultovat s lékařem.

Recepty, jak konzumovat zázvor

Kořen lze použít jak čerstvý, suchý, práškový, tak také ve formě tinktury. Dnes tradiční medicína nabízí mnoho různých receptů a metod léčby impotence.

S kořenem zázvoru buďte opatrní, pokud ho právě začínáte používat. Denní dávka kořene by neměla překročit 2 gramy na 1 kilogram tělesné hmotnosti.

Posilující recept

Nejjednodušší a nejjednodušší ze všech receptů. Několikrát denně kousejte malý kousek kořene. Takový recept bude dobrý nejen jako preventivní opatření a posílení imunitního systému, ale také jako silný afrodosiak, díky kterému můžete svému vztahu rychle vrátit dřívější vášeň.

Zázvor a med

Vynikající tonikum užitečný lék. S pomocí medu a zázvoru bude léčba impotence chutná a rychlá. Jako hlavní přísadu lze použít kořenový prášek i čerstvý zázvor. Smíchejte s medem a dejte na několik týdnů na tmavé místo. V případě kvašení musí být medová směs chlazena. Konzumujte jednu čajovou lžičku denně večer.

Další recept: med - 200 gramů, kořen - 200 gramů, dva citrony, vše promíchejte do hladka a zapijte čajem.

Nakládaný kořen

Čerstvý kořen zázvoru v poměru 1 kilogram (předem nakrájený na talíře), zalije se 5 litry vody s přídavkem 2 lžíce soli. Do současné solanky přidejte 400 ml rýžového octa, červeného vína a 7 čajových lžiček cukru. Je vyluhován na tmavém místě po dobu pěti hodin. Nakládaný zázvor je vynikajícím prostředkem pro zvýšení potence.

Zázvorová tinktura

K léčbě impotence můžete také použít zázvorovou tinkturu. Takový lék je vhodný jak ke zvýšení erekce, tak jako další profylaxe při léčbě prostatitidy. Tinktura by měla být konzumována ráno a večer, každá 10 kapek.

Navzdory existujícím kontraindikacím je zázvor schopen doslova naplnit mužské tělo po celý den a celou noc silou. Pokud kořen zázvoru není kontraindikován pro silnější pohlaví, můžete jej zahrnout do svého jídelníčku. Jeho vlastnosti pomohou člověku vrátit se na předchozí úroveň sexuálních vztahů.