Co ovlivňuje potenci

mikroorganismy ovlivňující potenci

Co ovlivňuje mužskou potenci? Není žádným tajemstvím, že sexuální aktivita muže, která se běžně nazývá potence, se v průběhu života nějakým způsobem mění. Například v mládí je temperament mladého muže tak výrazný, že často neexistují žádné problémy se sexuální funkcí. S přibývajícím věkem však sexuální aktivita slábne, což je velmi nepříjemné nejen pro muže, ale i pro jejich sexuální partnery.

V poslední době si však podle statistik stále častěji muži v mladém věku stěžují na slabou potenci a zhoršení sexuální aktivity. Proč se tohle děje? Jaké faktory ovlivňují potenci a jak zlepšit její stav? Na všechny tyto otázky jsme se rozhodli odpovědět v tomto článku a postupně zvážit všechny aspekty, které ovlivňují mužskou potenci.

Nejprve si všimneme, že věk není jediným faktorem ovlivňujícím potenci. Samozřejmě je těžké bojovat se změnami v těle souvisejícími s věkem, ale existují základní pravidla, která vám pomohou aktivovat sexuální aktivitu v každém věku. Řeč bude o správné životosprávě, která vám pomůže zvýšit potenci bez užívání léků.

Pravidelná sexuální aktivita

Prvním bodem správné životosprávy, který pomáhá zlepšit mužskou potenci, je tedy pravidelný sex. Jak víte, dovednosti se bez praxe ztrácejí, takže se snažte zajistit, aby bez ohledu na věk probíhala ve vašem životě pravidelná sexuální aktivita. Faktem je, že při pravidelném sexu bude mužský hormon testosteron, který je zodpovědný za sexuální aktivitu, v normálním rozmezí, což znamená, že vzrušení a vysoce kvalitní sex jsou zaručeny.

Fyzická aktivita

Druhým bodem, který je třeba vzít v úvahu, abyste neustále cítili svou mužskou sílu, je sport. Fyzická aktivita výrazně ovlivňuje potenci muže. Sport totiž pomáhá zlepšit krevní oběh v těle, což přímo souvisí s potencí. Pravidelná fyzická aktivita navíc pomůže zbavit se nadváhy, což znamená, že vyloučí další problém, který narušuje normální sexuální život.

Špatné návyky

Pokud jde o alkohol a nikotin, k této problematice je třeba přistupovat velmi zodpovědně. Pokud si chcete udržet normální sexuální aktivitu po mnoho let, měli byste minimalizovat spotřebu alkoholu a snížit počet cigaret, které denně vykouříte. Špatné návyky snadno nahradí sport, oblíbené koníčky nebo jen aktivní odpočinek a radosti přinášejí mnohem víc.

Deprese a stres

Mužskou potenci negativně ovlivňují i neustálý stres a depresivní stavy, kterých v naší době bohužel není tak málo. Chcete-li vyřešit problém častého stresu, musíte se naučit, jak relaxovat nebo zmírnit stres svým oblíbeným způsobem. K tomu jsou vhodné masáže, fyzická aktivita, jóga atd. Při sexu tak získáte maximální potěšení, a ne jen uspokojení svého základního instinktu. Užijte si romantičtější večery. Naučte se dýchací techniku, která vám pomůže uvolnit se.

Používejte aromatické oleje, které pomáhají uvolnit nervový systém, a co nejčastěji se procházejte na čerstvém vzduchu. Navíc jarní počasí nás přímo předurčuje k pohodovým procházkám a romantické náladě po nich. A samozřejmě, láska! Sex s vaší milovanou ženou je totiž zárukou nejvyšší rozkoše a naprosté spokojenosti.