Zvyšování potence doma lidové prostředky

Neúprosné statistiky uvádí následující fakta: třetina mužů po 50 letech má problémy s potencí. Existuje názor, že abyste získali skutečné údaje o nemocnosti, musíte vynásobit oficiální čísla 10 . . . A v 80% případů jsou ve struktuře nemocnosti středně těžké a těžké formy patologie. Smutné, že?

Lenost, strach z lékařů, nedostatek času, prokrastinace – jaké faktory vedou k takovým následkům? Nebo nízká účinnost léčiv? Tradiční medicína byla vždy relevantní a je nepravděpodobné, že poptávka po účinných metodách klesne. Zvažte populární prostředky alternativní medicíny ke zvýšení potence doma.

Nejlepší lidové prostředky k použití doma

Rozšíření domácích nebo lidových metod pro zvýšení potence je také vysvětleno skutečností, že nepřicházejí s pokyny s velkým seznamem vedlejších účinků. A dávají příjemné bonusy v podobě dobré imunity a celkového uzdravení těla.

 • Med a ořechy. Tyto produkty jsou skladištěm užitečných látek: vitamínů, mikroelementů, makroživin, esenciálních mastných a aminokyselin, enzymů a mnoho dalšího. Výsledek se dostavuje přímým vlivem na produkci testosteronu a nepřímo - zlepšuje se stav kardiovaskulárního systému. K přípravě směsi je třeba vzít čerstvé produkty. Smíchá se stejné množství piniových oříšků, vlašských ořechů a medu. Je lepší skladovat produkt v chladničce. Jezte polévkovou lžíci denně.
 • vlašské ořechy a med pro zvýšení potence
 • Libeček travní. Obsahuje účinné látky jako furokumariny, organické kyseliny, éterické oleje. Prostředky na bázi libečku zlepšují krevní oběh v pánevních orgánech, normalizují psycho-emocionální stav a přispívají k produkci pohlavních hormonů. Používá se jako koření do jídel, přidává se v sušené formě. Z kořene této byliny se vyrábí také odvar. Čajová lžička drceného kořene se odebírá ve sklenici vody, vaří se 10 minut. Vypijte jednu polévkovou lžíci. lžíce 3x denně.
 • bylina libeček pro potenci
 • Tymián nebo tráva Bogorodskaya, nebo tymián. Obsahuje silice a flavonoidy, stopové prvky včetně zinku. A je součástí molekuly testosteronu. Navíc, díky protizánětlivému účinku, se tymián používá při komplexní léčbě adenomu prostaty, cystitidy, prostatitidy. Tráva Bogorodskaya se vaří s vroucí vodou: 100 g. suroviny ve sklenici vody. Pijte po celý den jako čaj.
 • odvar z tymiánu pro zvýšení potence

  Pozornost!Tymián má řadu kontraindikací k užívání - žaludeční vřed, onemocnění ledvin a jater, fibrilace síní.

 • Kopřiva dvoudomá pro zvýšení potence. Obsahuje složky jako quercetin, sitosterol, fenolkarboxylové kyseliny, karotenoidy, vitamíny gr. B, K, C, E, kumariny. Tato pálivá bylina zvyšuje sexuální touhu, léčí záněty urogenitální oblasti. Tonikum a stimulant pro metabolismus. Z kořenů rostliny se připravuje infuze: na lžíci jemně nasekaných kořenů kopřivy - půl litru vodky. Trvejte 3 týdny a pijte 20 kapek jednou denně.
 • kopřiva na potenci
 • Ženšen. Klasika žánru. Obsahuje saponinové glykosidy, minerální látky a vitamíny ve velkém množství (asi 20 %). Ginsenosidy zvyšují produkci oxidu dusnatého a vedou ke zvětšení penisu. Stimuluje krevní oběh, zvyšuje libido, zlepšuje kvalitu spermií. Je to vynikající imunostimulant a antidepresivum. Vezměte 1 polévkovou lžíci drcených kořenů, přidejte 350 g. med, nechte 14 dní, konzumujte ráno, odpoledne a večer.
 • kořen ženšenu pro potenci
 • "Svařené víno" pro potenci: smíchejte 100 g. rozinky, stejné množství sušených švestek a sušených meruněk; přidejte lžíci cukru. Do sušeného ovoce nalijeme červené víno a přidáme koření - hřebíček, skořici, kardamom. Zahřívejte na mírném ohni asi hodinu. Pijte večer před večeří.

Důležité!Všechny recepty na zvýšení potence, dokonce i tradiční medicína, mají určité kontraindikace, takže před použitím je třeba se poradit s lékařem! Samoléčba může být nebezpečná!

Stojí za připomenutí

Důležité je objektivně posoudit aktuální situaci se zdravím. Není třeba se utěšovat nadějí, že složité a těžké formy erektilní dysfunkce lze vyléčit bylinnými přípravky. Jsou spíše účinné v počátečních fázích. A v těch pozdějších pouze vymažou klinický obraz nemoci a znesnadní diagnostiku.

lékař a zvýšení potence

Nezapomeňte na následující body:

 1. Vzdání se špatných návyků (kouření, alkohol) pomůže tělu rychle se zotavit.
 2. Snížení nervového napětí bude mít pozitivní vliv na libido.
 3. Fyzická aktivita a správná výživa zlepší stav kardiovaskulárního systému.
 4. Prevence a včasná léčba nemocí, včetně pohlavně přenosných nemocí, zvýší šance na dlouhodobou sexuální aktivitu.

Cesta bude zvládnuta chůzí

Tento článek o zvýšení potence doma s lidovými léky je poskytován pouze pro informační účely. Všechny lékařské manipulace a činnosti by měly být koordinovány s lékařem. Starej se o své zdraví!