Jak a jak léčit oslabenou potenci u muže doma (léky a léky)

Léčba potence může být někdy potřebná nejen pro starého muže, ale také pro mladého muže. Ne vždy mluvíme o úplné impotenci: často máme na mysli částečnou erektilní dysfunkci, to znamená, že dochází k oslabení erekce, což vede k neschopnosti vést kvalitní pohlavní styk. V materiálu se dotkneme otázky, jak vyléčit pomalou potenci u mužů domácími a lidovými metodami.

Zvyšování potence pomocí sportu a lidových prostředků

Léky nebo potravinová afrodiziaka

Předpokládá se, že nejúčinnější jsou léky. Ale je třeba mít na paměti, že by měly být používány pouze pod dohledem lékaře. Jsou to tak známá léčiva, jako jsou inhibitory PDE-5 vyráběné v USA a Německu a podobné stimulanty potence. Některé z nich působí léčebně, ostatní se buď užívají jednorázově, nebo jsou zařazeny do terapeutického režimu.

V neotevřených případech ale může pomoci běžné jídlo. Spíše včas upravený jídelníček. Jaké potraviny by měl muž jíst, aby zlepšil zdraví, a tedy i potenci, a také zvýšil libido? Jak léčit slabou potenci správným jídlem? Takový seznam existuje a v mnoha případech se osvědčil:

 • Ořechy (zejména s medem).
 • Česnek.
 • Rybíz.
 • Dýňová semínka.
 • Chřest.
 • banány.
 • Celer.
 • koriandr.
 • Zrzavý.
 • Koření přírodního původu.

Obecně jsou potraviny obsahující selen a zinek považovány za afrodiziaka. Tyto stopové prvky a aminokyseliny užitečné pro mužskou sílu jsou také hojně zastoupeny v čerstvých mořských plodech. Je lepší jimi nahradit tučné maso a smažené brambory a moučné výrobky opustí stůl ve prospěch pohanky nebo ovesných vloček. Pro zvýšení potence byste měli do svého jídelníčku zařadit dostatek ovoce a zeleniny a místo kávy si dopřát čerstvé džusy a zelený čaj. Za prvé, schopnost být efektivní v posteli nebo ležet, litovat vynucené impotence, závisí na muži a jeho odpovědnosti za vlastní tělo.

Pro zvýšení potence musí muž upravit svůj jídelníček

Sport - mužská síla

Potence, jejíž léčba je možná mnoha metodami, se posiluje, a to i pomocí speciálních fyzických cvičení. Na tomto faktu notorická moderátorka ve svých oblíbených pořadech o mužském zdraví často trvá. Nedostatek potence u mužů se tedy léčí pomocí následujících cvičení:

 • Dřepy. Existují dva způsoby, jak můžete perfektně léčit slabou potenci. Za prvé pomáhá stimulace řitního svalu. Chcete-li to provést, zatněte sval vsedě na patách nebo na židli s rovnými zády a mírně skloněnou hlavou. Obličej, ruce a další části těla by měly být uvolněné. Doba napínání by měla být mezi 1 a 3 sekundami. Samotné cvičení trvá 10 minut. Za druhé, následující metoda může také pomoci léčit problémy s potencí, ale je třeba mít na paměti, že muži nad 50 let používají cvičení opatrně. V této variantě byste měli dřepovat pomalu, z výchozí pozice, stát na mírně rozkročených nohách, současně namáhat řitní sval a při návratu do předchozí polohy jej uvolňovat.
 • Chůze. Pomáhá obnovit mužskou potenci dlouhá procházka. Jen krok by měl být rychlý, tempem 5 km za 50 minut. Tato metoda je umístěna jako léčba snížení potence zlepšením krevního oběhu v inguinální oblasti. Vítaná je i chůze na místě - tzv. parade step. Toto cvičení zahrnuje zvedání kolen vysoko.
 • Běh. Aby se mužská potence líbila jemu i jeho partnerce, je vhodný i podobný způsob léčby. Musíte utéct z dálnic a podniků, v ideálním případě - v parku nebo lese. Rychlostní rekordy zde nejsou potřeba - doporučuje se pomalý běh.

Cvičení lze obměňovat: můžete mačkat svaly řitního otvoru z polohy na břiše, střídat chůzi s houpáním nohou a běhat ve stoje.

Posilování mužské síly usnadňují speciální fyzická cvičení, jako jsou dřepy.

Příroda na záchranu

Od starověku existují lidové recepty na léčbu mnoha onemocnění, včetně léčby potence. Mnohé z nich jsou často zmiňovány v oblíbeném a užitečném zdravotním programu. Lidové léky se předávají z úst do úst a některé z nich jsou uvedeny v tomto materiálu:

 • Zrzavý. Magický kořen je schopen léčit mnoho nemocí. Působí jako celkové tonikum a je zvláště dobrý při erektilní dysfunkci. Zázvor lze přidávat do čaje, jídel jako koření, připravovat tinktury a odvary, koupat se s ním.
 • Ženšen. Jedná se o nejznámější složku mužské alkoholové tinktury. Za tímto účelem se 2 cm kořene na jeden den vyluhují alkoholem. Pouze 50 g denně - a sexuální impotence bude odstraněna jakoby ručně.
 • Dubová kůra. Mučí se ve vodní lázni a používá se jako léčivý odvar.
 • Aloe. Oslabenou potenci můžete léčit balzámem z aloe, červeného vína a medu. Směs se umístí na tmavé místo po dobu 7 dnů. Poté po scezení pijí třikrát denně lžičku po dobu asi měsíce.
 • Dubrovnická tráva. Tato složka ve výši tří polévkových lžic. l. je třeba zalít vroucí vodou a po 40 minutách louhování aplikovat čtyřikrát denně. Vezměte nápravu ne více než 4 polévkové lžíce. l. najednou. Kurz je půl měsíce.
 • Vzduch. Sklenice vařené vody vyžaduje pouze 20 g kalamusu. Po osmihodinové infuzi na tmavém místě vezměte 2 polévkové lžíce. l. třikrát denně před jídlem. Kromě toho lze kořen rostliny někdy žvýkat.
 • Kopřiva. Tato tvrdohlavá bylina se používá nejen k léčbě různých nemocí, ale v případě, že je muž malátný v posteli, dokáže i pomoci. Z kopřivy je výborný salát, pokud k němu přidáte vařené vejce a cibulové peří, a také jako dezert, který obsahuje hroznové víno, kopřivové semínko a med. Lék se užívá pravidelně před jídlem a slabá potence - jak se to nikdy nestalo, muž bude čilý a silný.
 • Bylinné tinktury. Kromě těchto bylin, pro léčbu pomalé erekce u mužů, odvary z květů hlohu, sv. Bylinná léčba přináší ne rychlý, ale trvalý výsledek.
Přidání kořene zázvoru do jídelníčku pomůže muži s erektilní dysfunkcí

Také k léčbě oslabené potence se používá mumio, které se rozpustí v teplé vodě (2 g látky na 10 polévkových lžic vody). Užívejte polévkovou lžíci před jídlem po dobu deseti let.

Voda je také přírodní živel, respektive při správném použití může přinášet léčivé účinky. Například při léčbě slabé potence se používají kontrastní koupele (posezení 15 sekund v horké a studené vodě, koupele ze šišek, heřmánkový a vavřínový nálev přidaný do písma).

Je důležité si uvědomit, že lidové recepty nejsou vždy bezpečné a mohou způsobit negativní důsledky pro muže, takže je nutná předběžná konzultace s lékařem.

Obecné tipy

Potence se může oslabit, pokud muž vede špatný, iracionální životní styl. Proto, než se muž začne starat o to, jak zacházet s pomalou erekcí, měl by přemýšlet o tom, co vedlo k žalostné situaci. Samozřejmě, v první řadě byste se měli vzdát špatných návyků a nezdravého, těžkého jídla, více se hýbat a dostatečně spát – alespoň 7-8 hodin denně. Je potřeba minimalizovat následky fyzické nečinnosti tím, že se začneme aktivně hýbat, hubnout. To je snadné udělat tak, že se jednoduše vzdáte výtahů a aut. Přirozeně, aby muž vyléčil oslabenou potenci, musí ze svého života odstranit stres.

Způsobů léčby je mnoho a nejlépe je přistupovat k řešení problému komplexně, pak muž zůstane dlouho mladý, zdravý a plný síly.