Jaké vitamíny pomáhají zlepšit potenci u mužů?

výběr vitamínů pro potenci

Nikdo nepopře výhody vitamínů pro tělo. V naší době rychlosti a rychlého občerstvení je mnoho nedostatků, a tedy i zdravotních problémů. Pokud člověk dostane málo živin, často onemocní, ztrácí vitalitu a brzy stárne. Zástupci silnějšího pohlaví obzvláště často zanedbávají své zdraví. A vitamíny jsou důležité pro muže stejně jako pro ženy.

Tento článek pokrývá téma vitamínů pro dospělé muže co nejpodrobněji. Zde jsou informace o tom, jaké prvky jsou potřebné a jaké jsou výhody každého z nich.

Poskytuje rady ohledně výběru léků. Doporučení jsou dána různým věkovým kategoriím zástupců silné poloviny lidstva.

A také je proveden přehled komplexů vitamínů s informacemi o jejich hlavním účelu.

Jak udělat správnou volbu

jak si vybrat vitamíny pro potenci

Koupit první drogu, na kterou narazíte, v naději, že vám pomůže ze všeho na světě, je hloupé. Je důležité zvolit správné vitamíny. A k tomu musíte vzít v úvahu mnoho faktorů. Například:

 • rysy životního stylu, strava;
 • stáří;
 • přítomnost nebo nepřítomnost chronických onemocnění.

Na moderním farmaceutickém trhu existuje mnoho levných a účinných léků. Jsou schopni řešit širokou škálu zdravotních problémů nebo se stát spolehlivou prevencí. A existují drahé dovážené značky.

Je třeba si uvědomit, že náklady a země původu nejsou vždy ukazatelem kvality. Často se stává, že domácí, dostupné fondy jsou lepší než zahraniční.

Proto je nemožné soustředit se pouze na tento faktor. Stejně jako nákup bez hledání populárních, široce inzerovaných produktů.

Vysoce kvalitní produkt se ve skutečnosti nemusí skrýt za jasným „obalem".

Každý, kdo jde do lékárny bez lékařského předpisu a neví, jaké vitamíny zvolit, by měl k problému přistupovat s maximální odpovědností. Je nutné prostudovat pokyny, věnovat pozornost datu vydání, trvanlivosti; analyzovat složení (je docela možné, že některá složka je pro tohoto konkrétního muže kontraindikována nebo není nutná).

Přípravky, které pokrývají 100% denního příjmu, muž, jehož strava je vyvážená, nemusí pít vitamíny. Koneckonců, z jídla získává spoustu užitečných prvků. Zde jsou vhodné komplexy vitamínů a minerálů, které dodávají tělu 50 procent potřebných látek.

Důležité! Nejlepší je koupit vitamíny po konzultaci s odborníkem. To zaručí, že komplex vitamínů pro muže bude vybrán správně.

Čistě mužské vitamíny

jaké vitamíny jsou vhodné pro muže

Každý, kdo si myslí, že zástupci silnějšího a slabšího pohlaví potřebují stejné živiny, se mýlí. Odborníci identifikují základní vitamíny pro zdraví mužů. Zde jsou nejlepší nejlepší vitamíny pro mužské tělo:

 1. E. Podporuje krevní cévy, dodává vitalitu, zlepšuje potenciál.
 2. C. Snižuje hladinu cholesterolu. Je to velmi důležité pro muže, kteří kouří.
 3. B. Nezbytné pro nervy, urogenitální systém, zrak.
 4. A. Aktivuje produkci testosteronu, předchází rakovině, zvyšuje účinnost. Musí být součástí multivitaminového komplexu pro muže.

Denní norma vitamínů: E - 22, 5 g; C - 60 mg; B - 25 mg; A - 3 mg. Tyto ukazatele by měly být brány v úvahu při výběru léku.

Komentář! Muži by si neměli kupovat komplexy se železem (zejména s vysokým obsahem železa)! Tento prvek je více potřebný pro ženy. Jeho přebytek v mužském těle poškozuje kardiovaskulární systém.

Věkové parametry

Účinek vitamínů závisí nejen na značce, složení, ceně. Velmi důležitým faktorem je věk muže. Mělo by se to také vzít v úvahu při nákupu drog. Tak:

 1. Nejlepší komplexy vitamínů pro muže, kteří ještě nepřekročili 40letou známku, jsou ty, které aktivují syntézu bílkovin, posilují svaly, regulují hormonální hladiny a zlepšují kvalitu spermií. Patří mezi ně B, A, E.
 2. Mezi vitamíny pro muže po 40 letech je v čele C. Ale B9, A, E jsou také nezbytné. Anti-aging antioxidanty jsou velmi důležité.
 3. Vitamíny pro muže po 50 letech jsou A, B12, C, E, které chrání mládež a předcházejí infekčním chorobám. Pomáhají také udržovat účinnost. Zvláštní pozornost je však třeba věnovat vitaminu D, který se již neprodukuje v dermis, jako dříve. Jeho nedostatek vede k problémům se zuby, kostmi, nehty, srdcem. Podobná sada vitamínů je nutná po 60 letech.

V mládí se komplexy živin berou spíše pro prevenci. A čím kvalitnější je, tím menší je šance „dostat" chronická onemocnění stářím. Pokud nebylo možné chránit zdraví, jsou obzvláště potřebné vitamíny.

Oddělení podle účelu

Většina minerálních a vitaminových produktů je kategorizována jako „specialita". Ačkoli existují univerzální - obecné preventivní opatření. Zde je kladen důraz na skupinu B a vitamin C.

Existují komplexy pro sportovce a jen pro lidi, kteří vedou aktivní fyzický nebo duševní životní styl. Přípravky obsahují selen, vitamíny A, B, C, D a E. Komplexy s vysokým obsahem B1 a B12 pomohou při únavě, chronickém stresu, depresích, můžete je vypít i samostatně. Jedná se o levné vitamíny. Výsledek bude docela hmatatelný.

Každý, kdo trpí reprodukčními chorobami nebo se věnuje jejich prevenci, by měl vědět, že vitamin E pro potenciál je skutečnou spásou. A droga musí být vybrána s vysokým obsahem. Je také důležité užívat komplexy se selenem a zinkem, které zlepšují sexuální funkce.

Existují speciální produkty pro vlasy a pokožku. Pokud máte problémy s posledně jmenovaným, musíte každý den pít vitamín H. V lékárnách si můžete koupit také komplexy pro všeobecné zdraví. Zvyšují imunitu, pomáhají bojovat proti různým nemocem. Obsahují vitamíny B, C, D.

Níže uvedené informace vám pomohou porovnat konkrétní léky a najít ty, které jsou nejvíce potřebné. Podrobněji popisuje komplexy pro různé účely. Jsou uvedeny hlavní typy.

Pro aktivní životní styl

Následující léky vedou v žebříčku vitamínových a minerálních komplexů pro ty, kteří vedou fyzicky nebo psychicky aktivní životní styl. Udržují tělo v dobré kondici, dodávají mu energii.

K posílení a udržení zdraví

U lidí, jejichž tělo nefunguje normálně kvůli nedostatku živin nebo trpí jakýmikoli chorobami, jsou uvedeny obecné posilující vitamíny. Jsou vhodné pro různé věkové kategorie, ale jsou důležité zejména pro starší lidi. V níže uvedeném seznamu vitamínů pro muže jsou uvedeny nejlepší možnosti.

Důležité! K dosažení maximálního účinku je nutné přísně dodržovat pokyny k použití. Před nákupem je velmi vhodné konzultovat s lékařem.

Antistresové léky

Spolu s léky na mužskou sílu, zvýšenou fyzickou aktivitu, celkové zlepšení zdraví. existují i jiné komplexy vitamínů. Zlepšují zejména stav vlasů a pokožky, stejně jako antistresové látky.

Pozornost! Nelze jednoznačně říci, zda jsou vitamíny dobré nebo ne, pouze se zaměřením na značku. Mohou mít nejvyšší kvalitu, ale nejsou vhodné pro tuto konkrétní osobu. Všechno zde je individuální.

Vitamíny "ze zahrady"

Nejlepší vitamíny se získávají z potravy. Každý člověk by si to měl pamatovat a sledovat jeho stravu.

Například rybí olej na potenciál je skutečný všelék. Za přítomnosti těchto problémů a pro jejich prevenci musíte jíst více lososa, sledě a dalších zástupců "šupinatého" druhu. Chcete-li zlepšit účinnost a kvalitu spermií, měli byste se také opřít o brambory, sladké ovoce, petržel, cibuli, špenát, koriandr, pohanku, perličkový ječmen a proso.

Nejdražším zdrojem vitaminu C z lékárny s citronem, mandarinkou nebo rybízem není srovnání. Posilují imunitní systém, léčí nachlazení. Mrkev je nejbohatším zdrojem přírodního vitaminu A. Vejce, jahody, pohanka, mořské plody atd. - obsahují hojně vitamíny B. A to je jen několik příkladů.

Rada! Je lepší užívat vitamíny, obrazně řečeno, „vytrhané ze zahrady", než koupit v lékárně. Proto je vhodné prostudovat tabulky popisující obsah živin v určitých produktech a poté na základě těchto informací sestavit svoji stravu.

Na závěr bych chtěl připomenout, že ty nejlepší vitamíny jsou pro vás osobně vhodné. Je vhodné je vybrat po konzultaci s lékařem.

Ani pozitivní recenze od přátel, ani cena, ani jméno výrobce nezaručují, že zakoupený lék bude užitečný.

Kromě toho je důležité zakoupit komplexy speciálně pro muže, protože potřeby těla zástupců různých pohlaví se liší.

Doporučuje se neposunout opevnění úplně na farmaceutické přípravky. Čím více tělo přijímá živiny z jídla, tím lépe. Pokud však vznikl deficit, musí být odstraněn. To platí pro všechny - jak absolutně zdravé muže, tak pro ty, kteří trpí nějakou chorobou. Avitaminóza zatím nikomu nic dobrého nepřinesla!

Nejlepší komplexy vitamínů pro zlepšení mužské potence

Rozumíme terminologii: vitamíny jsou organické látky určené pro normální fungování lidského těla. Většinu vitamínů lze získat z potravy, ale strava moderních mužů není zdaleka dokonalá. Proto, abyste měli zdravou potenci, budete muset vzít speciální komplexy.

Rozlišují se tyto druhy vitamínů:

druhy vitamínů v potravinách
 • Rozpustný v tucích. Hromadí se v játrech.
 • Syntetický. Vyrábí se syntézou chemických prvků.
 • Extrahováno. Odvozeno z rostlinných složek.
 • Rozpustné ve vodě. Tyto látky se v těle nehromadí.

Pravidelný příjem vitamínů zajišťuje silnou imunitu, vytrvalost, trvalou sexuální touhu a neméně trvalou potenciálnost. Nedostatek prvků vede ke zhoršení vzhledu, častým nachlazením, slabosti.

Nejužitečnější stopové prvky pro trvalou potenci

Selen

selen v potravinách
 • Podporuje erekci.
 • Zabraňuje rakovině prostaty.
 • Obsahuje pistácie a fazole.
 • Norma pro muže je 0, 07 mg denně.

Zinek

zinek v potravinách
 • Syntetizuje testosteron.
 • Podílí se na procesech spermatogeneze.
 • Obsažené v mořských plodech, dýňová semínka.
 • Denní norma je 15 mg.

Retinol

retinol v potravinách
 • Silný antioxidant proti stárnutí.
 • Nalezeno ve vejcích
 • Mléčné výrobky
 • Mrkve
 • Musíte konzumovat 34 mg denně.

Vitamíny B

vitamin B v potravinách
 • Zvyšte libido.
 • Zabraňuje kardiovaskulárním chorobám.
 • Obsahuje maso, obiloviny, zeleninu.
 • Denní dávka závisí na typu stopového prvku.

Vitamín D

vitamin D v potravinách
 • Podílí se na syntéze pohlavního hormonu.
 • Normalizuje sexuální touhu.
 • Obsažené v rybím oleji
 • V tresčích játrech.
 • Musíte konzumovat 0, 015 mg denně.

Vitamín C

vitamin C v potravinách
 • Posiluje krevní cévy
 • Díky nim jsou elastické
 • Obnovuje erekci ráno.
 • Obsažené v ananasu, citronu, černém rybízu.
 • Denní dávka může být až 100 mg.

Hořčík

hořčík v potravinách
 • Podporuje průtok krve do pánevních orgánů.
 • Nalezeno v piniových oříšcích
 • Ječmenová kaše
 • Zelí
 • Musíte užít asi 400 mg denně.

Tokoferol

tokoferol v potravinách
 • Stimuluje sexuální apetit a zlepšuje erekci.
 • Obsaženo v ořechech
 • Luštěniny
 • Rostlinné oleje
 • Denní dávka pro muže je přibližně 18 mg.

Draslík

draslík v potravinách
 • Podporuje plnou ejakulaci.
 • Podporuje syntézu androgenu.
 • Obsahuje sušené švestky, čočku, arašídy.
 • Užívejte asi 5 mg denně.

Kdy užívat vitamíny na potenciál?

 • Během akutních ichronických patologií.
 • Na jaře a na podzim, během nachlazení.
 • Po 40 letech.

Interakce vitamínů

 • Vitamin B2 by neměl být kombinován se zinkem a mědí.
 • Trankvilizéry a hypnotika snižují účinky vitamínů B.
 • Doporučuje se užívat vitamin B společně s vápníkem.
 • Během užívání přísad rozpustných v tucích nepoužívejte projímadla.

Jak si vybrat vitamíny pro potenci v závislosti na věku

 • V mladém věku se doporučuje užívat retinol a tokoferol.
 • Po 40 letech je obzvláště užitečná kyselina askorbová.
 • Ve stáří přejděte na komplexy vitaminu D.

Zdravá vitaminová jídla pro erekci

Získejte vitamíny z jídla:

 • Odvar ze suchého kořene zázvoru (dokonale tónuje).
 • Směs jejich ořechů a kvalitního sušeného ovoce k doplnění nedostatku vitamínů.
 • Sušené ovoce s přídavkem čerstvého kefíru.
 • Hovězí azu s bramborovou kaší.
 • Čerstvé ústřice s citronovou šťávou.
 • Odvar z mléka a strouhané mrkve jako zdravý dezert.
 • Mastné ryby vařené ve dvojitém kotli.
 • Pravidelné vařené kuřecí vejce.
 • Zelený a krevetový salát.
 • Čerstvě vymačkané džusy (zejména ze celeru).

Tyto jednoduché recepty vám pomohou udržet vaši energii v dokonalém pořádku.

Je však lepší odmítnout kofein, polotovary, uzené výrobky, záchranné koření, alkohol, smažené a moučné pokrmy. To vše snižuje vaši mužskou sílu.

Výstup

Komplexy vitamínů od důvěryhodných výrobců pomohou udržet erekci po mnoho let a zdravé potraviny a vyvážená strava tento účinek zesílí.

Názvy nejlepších vitamínových komplexů pro muže ke zlepšení potence

Pokud věříte statistikám, pak asi 90% mužské populace naší země má problémy se sexuální stránkou života. A to platí nejen pro muže v dospělém věku, ale také pro mladé lidi.

Vitamíny pro muže ke zlepšení potence pomohou obnovit dřívější sexuální touhu, změnit sexuální život k lepšímu a zvýšit pravděpodobnost početí zdravého potomka.

Budeme hovořit o schopnostech těchto užitečných látek.

Proč vzniká potence

Mužský pohlavní styk ovlivňuje několik důležitých faktorů. Jeho pokles lze vysvětlit následujícími důvody:

 • Přítomnost špatných návyků.
 • Ekologie.
 • Nemoci nervového systému.
 • Nemoci endokrinního systému.
 • Nemoci kardiovaskulárního systému.
 • Nezdravá strava.
 • Genetické nemoci.
 • Některé léky.
 • Stres.
 • Nedostatek spánku.
 • Sedavý životní styl.
 • Mít nadváhu.

Každý z těchto faktorů může způsobit impotenci. Je zpravidla pozorováno u mužů po 50 letech. Protože právě v tomto věku začíná tělo vylučovat méně testosteronu, což je důsledkem mužského selhání.

příčiny snížené potence u mužů

Co tělo potřebuje pro mužskou sílu

Chcete-li zvýšit mužské libido, musíte do své stravy přidat určitá jídla. Pomůže to zvýšit libido. Mezi produkty obsahující vitamíny ke zlepšení potence u mužů patří:

 • Plody moře.
 • Ořechy.
 • Sušené ovoce.
 • Miláček.
 • Maso.
 • Žitný chléb.
 • Dýňová semínka.

Pozornost! Velmi účinným prostředkem ke zvýšení účinnosti je následující recept. Med a zázvor se užívají ve stejných částech, pak je nutné ingredience smíchat. Užívejte 1/2 lžičky třikrát denně.

Kromě toho, aby se zvýšila potence u mužů, lékaři doporučují vzdát se alkoholických nápojů, kávy, soli, různých energetických nápojů a potravin obsahujících zvýšené množství cholesterolu.

Odborná rada

Užívání komplexu vitamín-minerál umožní muži zvýšit jeho erekci, normalizovat jeho fyzický zdravotní stav a zvýšit imunitu. Proces stárnutí se navíc zpomaluje.

Odborníci doporučují, aby se zabývali výrobkem, který obsahuje vitamíny B, zinek, selen, jód.V ideálním případě, když se účinek drogy rozšíří na posílení imunity a změnu sexuálního života k lepšímu.

Jak udržovat mužskou sílu

Navzdory skutečnosti, že zástupce silnějšího pohlaví obnovil předchozí sexuální touhu, důležitým bodem je jeho další uchování. Chcete-li to provést, měli byste dodržovat několik jednoduchých pravidel:

 • Pravidelný sexuální život dokáže udržet sílu. Neměly by zde být žádné velké přestávky ani excesy. Je důležité zvolit střední cestu.
 • Zdravý životní styl pomáhá zvyšovat mužské libido. Nesprávná výživa, stres, sedavý životní styl - to vše nepříznivě ovlivňuje intimní život člověka.
 • Muž musí věnovat pozornost svému zdraví. Nemoci, jako je hypertenze nebo diabetes mellitus, mohou způsobit impotenci. A to platí nejen pro starší lidi, ale také pro mladé lidi.

Výběr komplexu vitamínů ke zlepšení sexuálního života muže se nejlépe provádí společně s odborníkem, aby se předešlo možným potížím. Lékař vám pomůže rozhodnout se a dá kompetentní doporučení. Kromě toho věnujte pozornost svému zdraví a snažte se nejen mít potěšení, ale také jej dodávat své ženě. Díky tomu bude mužská síla vždy s vámi!

Hodnocení vitamínů pro muže ke zlepšení potence: ceny, recenze

druhy vitamínů pro potenciál

Vitamíny pro muže jsou bioaktivní doplňky určené prodoplnit nedostatek určitých prvků za účelem aktivace sexuálních funkcí, normalizace hormonálních hladin, zlepšení plodnosti. . .

Vitamíny ovlivňující účinnost

Doplňky nemají přímý vliv na účinnost. Jejich činností je posílení krevních cév, zvýšení hladiny testosteronu, aktivace průtoku krve a zlepšení nervového vedení.

Tabulka 1. Vitamíny pro účinnost

název Denní dávka Sféry vlivu
A (retinol) 1-3 mg Odpovídá za stav sliznic (epitel urogenitálních orgánů) a pokožky, reguluje procesy dělení buněk a minerálního metabolismu, normalizuje produkci pohlavních hormonů, podílí se na syntéze cholesterolu (nezbytného pro produkci testosteronu).
D (kalciferol) 0, 02-0, 05 mg Ovlivňuje produkci testosteronu, udržuje libido, svalový tonus, nervový systém.
E (tokoferol, „anti-sterilní vitamin") 10-15 mg Je nezbytný pro syntézu gonadotropního (stimulujícího produkci pohlavních hormonů) hormonu hypofýzy, zlepšuje metabolické procesy, stimuluje sexuální funkce. Při nedostatku klesá schopnost otěhotnět (je narušena struktura semenných tubulů, pokles počtu zárodečných buněk).
B1 (thiamin) 2-3 mg Odpovědný za vedení nervů, tón nervového systému. Při nedostatku se zhoršuje kvalita orgasmu, snižuje se citlivost nervových receptorů pohlavních orgánů a objevuje se chronická únava.
B2 (riboflavin) 2-3 mg Regulujte metabolické procesy, hladinu cukru, ředěte krev.
B5 (kyselina pantothenová) 10-15 mg
B6 (pyridoxin) 2-4 mg
B12 (kyanokobalamin) 0, 001-0, 003 mg Je nezbytný pro přeměnu karotenu na vitamin A, stimuluje tvorbu bílkovin a nukleových kyselin.
B9 (kyselina listová) 400 mcg Podílí se na tvorbě libida. Při nedostatku klesá libido, zhoršuje se kvalita spermií.
Z 80 mg Je nezbytný pro tvorbu imunity (pro prevenci onemocnění urogenitálního systému), jakož i pro vstřebávání vitaminu D.

Kromě vitamínů potřebují muži také minerály (denní norma je uvedena v závorkách): selen (100 μg), zinek (15 mg), hořčík (420 mg u mužů po 30 letech), mangan (5 mg), chrom ( 50 μg). Všechny tyto prvky jsou spolu s rostlinnými extrakty a enzymy obsaženy v komplexních doplňcích.

Kdo potřebuje doplňky a jak je správně brát

Umělé vitamíny by se měly užívat pouze v případech, kdy jejich nedostatek nelze doplnit jídlem.: nemoci, zvláštnosti profese (polární průzkumníci, kosmonauti, námořníci).

Za normálních podmínek má smysl uchýlit se k výrobkům nutraceutického průmyslu, pokud existují zjevné příznaky nedostatku jednoho nebo jiného prvku, tj. Vědomě.

Například: rty jsou často popraskané, kůže se odlupuje - pijte vitamíny A a E, poté upravte stravu tak, aby obsahovala mastné ryby a rostlinné oleje (v běžných slunečnicových semínkách je spousta vitaminu E. )

Mladí muži zřídka potřebují další doplňky apo 40 letech se zvyšuje potřeba antioxidantů C a E.které inhibují proces stárnutí orgánů.

S přibývajícím věkem by se měl příjem vitaminu A snižovat a jeho nadbytek povede k poškození jater.

Muži starší 45 letdoplňky hořčíku jsou prospěšné, který reguluje také činnost kardiovaskulárního systémus vápníkem v kombinaci s vitaminemD. . .

Nedostatek vitamínů závisí také na životním stylu. Pokud máte špatné návyky (kouření, nadměrná konzumace alkoholu), pak vás potence neobejde a je nutné přijímat další vitamíny.