Co je to potence

Po dlouhou dobu byla mužská síla (potence) přirovnávána ke schopnosti stát se otcem a pokračovat v rase, která byla považována za velké požehnání udělené přírodou. V současné době má slovo potence širší význam - nejen stát se otcem, ale také uspokojit ženu. Slovo potence se obvykle vztahuje pouze na muže a jejich sexualitu. Pro muže je potence nezbytným kritériem pro plný sexuální život. Co je to však potence? Proč je to potřeba a co to ovlivňuje.

Muž s dobrou energií je obejmut spokojenou ženou

Co je to potence

Význam slova potence je schopnost provádět jakoukoli akci, tvořit, provádět, vyrábět. Síla a příležitost jsou synonymem síly.

Charakterizuje:

Blízkost muže se ženou charakterizuje sílu.
 • schopnost ejakulace a kvalita spermií;
 • erektilní funkce a rychlost jejího projevu;
 • délka pohlavního styku;
 • schopnost získat uspokojení a uspokojit ženu.

Potencí v širším smyslu je schopnost mít sexuální život. To je schopnost člověka být otcem. Účinnost u mužů by neměla být srovnávána s frekvencí pohlavního styku, příležitostmi, sexuální touhou, erekcí. Všechny tyto pojmy nejsou synonyma, ale jsou pouze součástmi tohoto pojmu.

Složky účinnosti

Základními složkami mužské energie jsou:

 1. Libido je touha muže po ženě.
 2. Erekce - ztvrdnutí a výrazné zvětšení objemu penisu kvůli přívalu krve a naplnění kavernózních těles. Erekce je zodpovědná za schopnost pohlavního styku.
 3. Funkčnost spermií, což znamená jejich rychlost a kvalitu pro plodení.

Každá složka potence závisí na řadě faktorů. Libido tedy závisí na testosteronovém hormonu. Testosteron je mužský hormon syntetizovaný varlaty a kůrou nadledvin, aktivně se podílí na produkci spermií a je odpovědný za jejich indikátor kvality. Testosteron může také ovlivnit náladu a odolnost mužů vůči stresu a depresi. Hraje důležitou roli v procesu spalování tuků a udržování svalové hmoty.

Syntéza testosteronu přímo souvisí s věkem, ekologií, životním stylem a výživou. Kromě toho je libido u mužů ovlivňováno psychoemotionálním stavem, který závisí na prostředí a odolnosti vůči negativním vlivům zvenčí.

Mladý muž s vysokou hladinou testosteronu

Testosteron se aktivně syntetizuje během puberty. Maximální koncentrace v krvi klesá na 25-30 let. Poté začíná jeho postupný pokles.

Věk ovlivňuje erektilní funkci, čím je muž mladší, tím lépe pracuje kardiovaskulární systém a zajišťuje tok krve do penisu. Erekce je ovlivněna hmotností a nahromaděným tělesným tukem, což negativně ovlivňuje práci všech orgánů. Důležitou roli hraje také negativní dopad na životní prostředí.

Zdraví mužů má největší vliv na erekci. Zánětlivé procesy infekčního nebo bakteriálního původu, ovlivňující urogenitální systém, které mohou způsobit dočasné nebo trvalé vymizení erekce.

Dobrá potence má příznivý účinek na práci celého těla, zejména pravidelný sex zlepšuje průtok krve a omlazuje tělo.

Impotence

Opačným konceptem potence u mužů je impotence - neschopnost uspokojit sexuální potřeby. Impotence je charakterizována neschopností dosáhnout a udržet erekci, předčasnou ejakulací a nedostatkem uspokojení ze sexuálního styku. Impotence je spojena se zhoršeným průtokem krve a špatným průtokem krve do corpus cavernosum penisu.

Potence u mužů závisí na složkách, jako jsou:

Špatné návyky ovlivňují účinnost
 1. Povaha a genetická predispozice, mužská síla a energie jsou přirozené v přírodě a jsou zděděny.
 2. Nemoci srdce a cév. Dysfunkce tohoto důležitého tělesného systému vede k nedostatečnému průtoku krve do penisu.
 3. Nemoci urogenitálního systému.
 4. Hormonální poruchy a diabetes mellitus vedou k nedostatečné syntéze hormonů nezbytných k udržení účinnosti na dobré úrovni nebo k jejímu úplnému vymizení.
 5. Nadváha je důvodem pro syntézu velkého množství ženských hormonů a nedostatečného množství mužských hormonů. Nedostatek mužských hormonů vede ke snížení přitažlivosti k opačnému pohlaví. Nadváha také zatěžuje kardiovaskulární systém a narušuje svobodu pohybu.
 6. Stáří. Čím je muž starší, tím méně testosteronu produkuje jeho tělo. Starší muži jsou také náchylnější k rozvoji různých nemocí, což negativně ovlivňuje potenciálnost.
 7. Maligní novotvary ovlivňující orgány kardiovaskulárního nebo nervového systému.
 8. Nestabilní psycho-emocionální stav člověka vede ke snížení přitažlivosti a touhy. Důvodem jsou stresové situace, deprese, úzkost, strach, vzrušení.
 9. Špatné návyky: zneužívání výrobků obsahujících alkohol, kouření, užívání omamných látek.

Jak udržovat účinnost

Abyste vždy měli silnou potenciál, potřebujete vědět všechno o potencii, včetně toho, jak ji udržovat:

Pro dobrou potenci musí člověk jíst správně
 1. K udržení mužské síly je nutné revidovat celou stravu a omezit konzumaci velkého množství smažených, kořeněných a slaných. Produkty denní stravy by měly být zdravé a obsahovat všechny potřebné minerály a vitamíny. Pro muže je důležité jíst potraviny bohaté na zinek, selen, vitamíny E, C a skupinu B: ořechy, mléčné výrobky, mořské plody, libové maso, čerstvá zelenina a ovoce, zelenina.
 2. Zbavte se navždy nadbytečných kilogramů, které narušují normální fungování těla a snižují mužskou sexualitu.
 3. Vede aktivní životní styl, dělá speciální cvičení ke zlepšení potence. Sada cvičení zahrnuje trénink pubococcygeálních svalů, což zvyšuje krevní oběh v pánevních orgánech.
 4. Vzdejte se alkoholu a kouření. Vyvarujte se stresových situací, starostí, starostí. Spěte osm hodin denně.

Mužská potence je schopnost a touha muže po pohlavním styku, která také ovlivňuje reprodukční funkce. K udržení zdraví mužů je důležité vědět, co je potence, na čem záleží a jak ji udržovat. Silná účinnost závisí na mnoha faktorech a je důsledkem zdravého životního stylu a správné výživy.