Domácí recepty na zvýšení potence u mužů

Muži mohou čelit problému erektilní dysfunkce nejen po 50 letech, ale také v mladém věku. Důvodem je neustále se zvyšující životní tempo, doprovázené poruchami v psycho-emocionální sféře, přepracováním, nedostatkem spánku, porušením stravy a stravy. Pro zvýšení erekce za těchto podmínek je nejúčinnějším způsobem užívání drog. Léčba drogami je však spojena s rizikem nežádoucích účinků. Užívání silných léků má také řadu kontraindikací. Muži, kteří se obávají o své sexuální zdraví, se vyzývají, aby používali tradiční metody. Jedná se o tinktury a odvar z léčivých rostlin a potravinářských výrobků.

Tinktury a odvar z léčivých rostlin

Lidové léky na přírodní bázi se aktivně používají ke zvýšení potence u mužů. K tomu jsou vhodné výtažky, tinktury, výtažky a odvar z léčivých bylin. Na rozdíl od léčení impotence nemají přírodní formulace významné vedlejší účinky a jejich použití je mnohem méně kontraindikací.

Pro zvýšení mužské síly doporučuje tradiční medicína používat následující rostliny:

kořen ženšenu ke zvýšení potence
  • Ženšen.Abychom se zbavili známek impotence, používá se rychle působící lék - kořen rostliny. Obsahuje panaxosidy, éterické oleje a některé další chemické sloučeniny, které zvyšují sexuální vzrušení. Rostlina má obecný posilující účinek na tělo, dodává tonus krevním cévám, normalizuje fungování urogenitálního systému a zvyšuje imunitu. Kořen ženšenu se konzumuje ve formě alkoholové tinktury nebo odvaru. První možnost lze zakoupit v lékárně hotovou nebo vyrobenou podle domácího receptu. Za tímto účelem vložte 30-40 g drceného kořene do misky z tmavého skla a nalijte 250 ml vodky. Doporučuje se trvat na složení po dobu nejméně 12-14 dnů, poté filtrovat přes gázu a vypít 5-10 ml v předvečer každého jídla. Bujón se připravuje nalitím 50 g rostliny 300 ml vroucí vody. Po dvouhodinové infuzi se kompozice filtruje přes tenkou látku a spotřebuje se 1 až 2 lžíce. l. ráno, v poledne a večer (20 minut před jídlem).
  • Dubová kůra.Rostlina obsahuje velké množství tříslovin a stopových prvků, které muži používají ke zvýšení erekce. Pro přípravu léčivého vývaru se používá mladá dubová kůra, sbíraná na jaře nebo nakupované suroviny v lékárně. 50 g drceného rostlinného produktu se ponoří do železné pánve naplněné 1 litrem studené vody a zahřeje se na mírný oheň. Po hodině vaření se směs ochladí a přefiltruje přes tenkou látku. Doporučuje se používat produkt v dávce 150-200 ml 2-3krát denně mezi jídly. Dubová kůra může významně zvýšit sílu erekce za pouhý 1 týden.
  • Marsh calamus.Účinné látky, které obsahují kořen a květenství rostliny, zvyšují erekci zlepšením krevního oběhu v pánevní oblasti. Calamus má analgetický účinek v přítomnosti zánětlivých procesů v orgánech urogenitálního systému, zabraňuje rozvoji prostatitidy a adenomu prostaty. Použití odvaru z rostliny pomáhá předcházet a eliminovat zánětlivé procesy v hlavě penisu, které vyvolávají časnou ejakulaci. K přípravě léčivé kompozice je nutné vařit 20 g sušených a drcených květenství s 200-250 ml vroucí vody a nechat 2-3 hodiny. Poté se látka přefiltruje přes tenkou látku a vezme se do 100 ml dvakrát denně (1 hodinu před jídlem).
  • Třezalka tečkovanáVlastnost rostliny zvyšující účinnost je způsobena zlepšením celkového zdraví. To usnadňují stopové prvky, éterické oleje, vitamíny, flavonoidy, třísloviny, antokyany a další biologicky aktivní sloučeniny. Chcete-li připravit vývar, musíte nalít 50 g sušené a nasekané třezalky s 300 ml vroucí vody a nechat 1, 5-2 hodiny. Poté musí být kompozice filtrována přes tenkou látku. Doporučuje se konzumovat odvar z třezalky třikrát denně, 100 - 150 ml (30 minut před jídlem).

Rostliny jako máta peprná a zázvor účinně zvyšují mužskou sílu. K přípravě léčivého čaje potřebujete 10 g nasekaného kořene zázvoru a 5 g sušené máty, uvaříte 300 ml vroucí vody a necháte 10-15 minut. K posílení potence dochází bez vedlejších účinků vzhledem k tomu, že dochází k mírnému podráždění močových cest. To vyvolává aktivaci krevního oběhu v pánevní oblasti a nejbližší možné naplnění kavernózních těl penisu krví. Uklidňující účinek máty pomáhá zmírnit úzkost a úzkost.

Některé biologicky aktivní sloučeniny léčivých rostlin mohou snižovat nebo zvyšovat krevní tlak, ředit krev a vyvolat exacerbaci onemocnění gastrointestinálního traktu. Z tohoto důvodu je před použitím bylinných přírodních formulací nutné seznámit se s možnými kontraindikacemi a poradit se s lékařem.

Produkty, které zvyšují účinnost

Po konzumaci určitých potravin může dojít ke zvýšení mužské síly. Tyto vlastnosti potravin se používají ke zvýšení erektilní funkce.

Za tímto účelem používají:

cibule a česnek ke zvýšení účinnosti
  • Cibule a česnek.Rostliny přímo nezlepšují sexuální funkce člověka, ale upřednostňují vytvoření silné imunity a normalizaci celkového zdraví. Konzumace cibule a česneku pomáhá zlepšit kvalitu spermatu a zbavit se neplodnosti. Tyto potraviny lze konzumovat nezpracované nebo z nich udělat odvar. K tomu musíte nasekat 100 g cibule a 50 g česneku, promíchat a nalijte 500 ml vroucí vody. Po půl hodině infuze musí být kompozice filtrována přes tenkou látku. Doporučuje se konzumovat směs 100 ml 2-3krát denně (před jídlem). Z česneku a cibule můžete připravit alkoholovou tinkturu. Za tímto účelem nakrájejte 2 velké cibule na malé kousky, přidejte 3-4 stroužky česneku, vložte suroviny do skleněné nádoby a nalijte 200 ml vodky. Po 12-14 dnech je tinktura připravena k použití. Musí se užívat v množství 1-2 lžičky. pokaždé před jídlem.
  • Chilli.Vlastnost produktu zvyšující účinnost je způsobena přítomností alkaloidů v rostlině. Přírodní složky působí jako zesilovače pro přenos nervových impulsů podél vláken, což přispívá k normalizaci práce celého organismu a zejména reprodukčního systému. Feferonka stimuluje produkci endorfinů, normalizuje emoční pozadí a zlepšuje náladu. Použití tohoto přípravku je kontraindikováno u mužů, kteří mají žaludeční onemocnění. Chilli papričky lze jíst jako koření, koupit nebo z nich udělat alkoholovou tinkturu. Pro vlastní přípravu potřebujete 3-4 střední rostlinné lusky, nalijte 200 ml vodky a skladujte na tmavém místě po dobu 10-15 dnů. Je nutné užívat přípravek v 10 ml před jídlem nebo během jídla. Doporučuje se užívat tinkturu po dobu 3-4 týdnů, po které musíte udělat přestávku 1 měsíc.
  • Plody moře.Problémy s erekcí u dospělých jsou z velké části způsobeny nedostatkem mužského pohlavního hormonu testosteronu. Pro zvýšení jeho hladiny se doporučuje diverzifikovat jídelníček o mořské plody bohaté na mastné kyseliny (omega-3 a omega-6), zinek a selen. Mušle, chobotnice a krevety obsahují látky, které u mužů zvyšují sexuální touhu.

Nejlepším lékem na zvýšení potence ve stáří za pouhé 3 dny je polévání a kontrastní sprcha. Pro posílení erekce je nutné převrhnout umyvadlo s ledovou vodou ihned po horké lázni. Při návštěvě sauny nebo vany můžete své tělo vystavit krátkodobému prudkému poklesu teploty. Tření sněhu je také užitečné. Je možné zlepšit účinnost díky tomu, že tyto postupy pomáhají zpevňovat tělo, zvyšovat pružnost cév a normalizovat práci srdečního svalu. Kvůli tomu začne krev mnohem rychleji plnit kavernózní těla penisu, což zvyšuje rychlost nástupu erekce.