Jak rychle zvýšit potenci doma?

špatná účinnost a nedostatečná erekce

Erektilní dysfunkci je možné léčit sami v 95% případů. Musíte jen zjistit, co způsobilo pokles sexuální síly a libida. Jak zvýšit potenci doma?

Nejlepší cestou je použití sexuálních stimulantů. Ke stabilizaci erekce jsou povoleny léky syntetického původu, vyráběné ve formě injekčních roztoků, tinktur a tablet. Rostlinné doplňky stravy také fungovaly dobře.

Pro pomocné účely je povoleno použití tradiční medicíny a určitých potravinářských výrobků. Některá fyzická cvičení, masáž prostaty a penisu mají dobrý vliv na sexuální sílu.

Příčiny a diagnóza impotence

lékař určí příčiny špatné potence

Abyste porozuměli otázce, jak zvýšit erekci, musíte nejprve zjistit důvod poklesu sexuální síly. Sexuální dysfunkce se obvykle vyvíjí v důsledku psychologických poruch.

U mužů, zejména mladých mužů, je rozšířený fenomén jako ASFES (úzkostné očekávání syndromu sexuálního selhání). Vyvíjí se v důsledku neúspěšných sexuálních zkušeností, komplexů, strachu z neuspokojení vyvoleného a dokonce strachu z uzavření pohlavně přenosné choroby.

Jiné faktory mohou vést ke zhoršení erektilní funkce:

 • Diabetes mellitus (typ I a II).
 • Chronická prostatitida, hyperplazie prostaty, cystitida, uretritida a další patologické stavy urogenitálního systému. I rakovina může způsobit narušení účinnosti.
 • Nedostatek testosteronu. Tento problém je obzvláště častý u mužů starších 50 let. Během tohoto období přestávají být androgeny syntetizovány v dostatečném množství.
 • Nemoci doprovázené poruchou nervového vedení. ED může být způsobena roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou, herniovanými ploténkami a dokonce patologiemi míchy.
 • Poranění penisu, míchy, perineálních orgánů.
 • Nemoci srdce a cév. IHD, arteriální hypertenze (vysoký krevní tlak), arytmie, srdeční selhání a nedávný infarkt myokardu mohou snížit erekci. Operace srdce a cévní mozková příhoda mohou nepříznivě ovlivnit sexuální sílu.
 • Dlouhodobé užívání antiandrogenů, inhibitorů 5-alfa-reduktázy, léků na dnu a cukrovku, sedativ, sedativních pilulek, beta-blokátorů, srdečních glykosidů.
 • Nemoci štítné žlázy.
 • Fyzické přetížení.
 • Špatné návyky a nevyvážená strava.
 • Prodloužený nedostatek sexu.
 • Pasivní životní styl.

K určení hlavní příčiny ED se provádí fyzické vyšetření penisu a šourku. Rovněž se provádí rektální vyšetření prostaty, studium nočních erekcí a psychosociální vyšetření.

Kromě toho musí pacient podstoupit krevní test na PSA (prostatický specifický antigen), volný a celkový testosteron, dihydrotestosteron, FSH, LH, estradiol, prolaktin.

Pro pomocné účely se používá ultrazvuk pánevních orgánů a test erekce (při analýze se používá speciální lék).

Lidové rady a jídlo ke zvýšení potence

med a ořechy pro zvýšení účinnosti

Jak zvýšit potenciál člověka? Některé produkty v tom hodně pomáhají. Hladina androgenů v krvi a stav kardiovaskulárního systému do značné míry závisí na stravovacích návycích.

Pro zvýšení sexuální touhy a potence musí muž jíst potraviny, které jsou zdrojem bílkovin, zinku, selenu, vitaminu E, hořčíku, kyseliny listové a esenciálních aminokyselin.

Ústřice, syřidlo (sušený velbloudí žaludek), tučné ryby, některé fermentované mléčné výrobky (nízkotučný tvaroh, jogurt, kefír), kuřecí vejce jsou vynikající pomocníkem v boji proti pomalé erekci. Koření (zázvor, koriandr, adjika, hořčice), bylinky (petržel, kopr, špenát, celer), čerstvá zelenina a ovoce mají také dobrý vliv na sexuální potenci.

Mezi nápoji bude užitečná vařená káva, zelený a bylinkový čaj. Čerstvě vymačkané zeleninové a ovocné šťávy bez cukru jsou účinné pro účinnost a hormonální hladinu. Mohou být konzumovány denně, ale je vhodné pít džusy odpoledne.

Některé lidové recepty pomáhají zvýšit účinnost a zvýšit libido:

 1. Odvar z jinanu dvoulaločného.K vaření musíte smíchat 1 lžíci nasekaných bylin a sklenici vroucí vody. Vařte produkt na mírném ohni po dobu 15-20 minut, ochlaďte a přeceďte přes tenkou látku. Vezměte odvar z ginkgo biloba v dávce 1/3 šálku 2-3krát denně.
 2. Celerový odvar.K přípravě smíchejte 300 ml teplé vody a 50 gramů nasekaného celeru. Vařte lék po dobu 20 minut na mírném ohni a napětí. Vezměte v dávce 150 ml 2krát denně - ráno a večer.
 3. Sirup z červeného vína.K vaření budete potřebovat 30 gramů sušených švestek, 20 gramů rozinek, 20 gramů sušených meruněk, lžíci granulovaného cukru, špetku skořice, 400 ml červeného vína. Nasekané ovoce nasekáme a smícháme s dalšími přísadami. Lék vaříme hodinu na mírném ohni. Poté sirup ochlaďte v chladničce. Vezměte v dávce 50 ml 3-4krát denně.
 4. Dýňová semínka.Mohou být konzumovány syrové.
 5. Vlašské ořechy s medem.Směs můžete jíst denně v dávce 30-40 gramů.

Alternativní metody léčby nepomohou, pokud je erektilní dysfunkce organického nebo smíšeného původu.

Masáž a cvičení ke zvýšení potence

Lékaři doporučují mužům trpícím špatnou erekcí, aby pravidelně cvičili. Nejužitečnější jsou silové zátěže, tj. Práce s činkami, činka, činky a další přístroje.

Silová zátěž stimuluje aktivní syntézu testosteronu a růstového hormonu. Proč? Faktem je, že při zvedání závaží jsou svaly poškozeny. K obnovení vlákniny potřebuje tělo zvýšené množství anabolických hormonů.

Neméně efektivní budou sporty jako jóga, fotbal, tenis, basketbal, bojová umění, crossfit, nordic walking a běh. Pokud máte zdravotní potíže, vystačíte si s běžnou chůzí.

Chcete-li zvýšit potenci přirozeným způsobem, pomozte:

 • Masáž prostaty.Lze jej provádět pomocí stimulátoru prostaty s vestavěným vibrátorem. Stimulace se doporučuje nejdříve 2-3 hodiny po jídle. Před procedurou je lepší konzumovat 500-600 ml tekutiny, protože u plného močového měchýře bude účinnost masáže vyšší. Frekvence - 3krát týdně. Je nutné masírovat prostatu nejdéle 3-4 minuty.
 • Masáž penisu.Pohyby by měly být kruhové a plynulé. Musíte masírovat penis ve vzpřímeném stavu. Proceduru lze provádět denně 2-3krát denně. Délka masáže je 3-5 minut.
 • Masáž varlat.Musíte chytit varlata a masírovat je palci. Doporučuje se vyhnout se silnému tlaku. Procedura se provádí jednou denně. Délka masáže není delší než 3 minuty.

Při masážních procedurách, zejména při stimulaci prostaty a penisu, je třeba používat lubrikanty, aby nedošlo k mechanickému poškození konečníku a falusu.

Přírodní a syntetické léky na impotenci

Jak zvýšit potenciál po 50? Pro tyto účely je nejlepší používat syntetické nebo naturopatické léky. Nejrychleji působícími léky na špatnou erekci jsou inhibitory fosfodiesterázy 5.

Jejich výhodou je rychlost a absence nutnosti dlouhodobé správy.

K léčbě erektilní funkce lze také použít doplňky stravy. Naturopatické léky mohou mít pozitivní účinek na erektilní funkci, syntézu testosteronu, funkci imunitního systému a sexuální touhu (libido).